نمونه کارها - نمونه کار توری پلیسه همراه با تعویض پنجره در جردن

نمونه کار توری پلیسه همراه با تعویض پنجره در جردن

توضیحات نمونه کار

در تعویض پنجره همرنگ بودن و عدم تشخیص عناصر متفاوت پنجره یکی از عوامل زیبا شناختی آن می باشد که البته گه گاه طراح با ایجاد اختلاف رنگ به مقاصد خود می رسد ولی در حالت کلی یکدست بودن عناصر پنجره و از همه مهمتر یک رنگ بودن آن خیلی زیباتر است. بسیار مهم است زمانی که یک پروژه تعویض پنجره انجام می شود، موضوع زیبایی در کنار کارایی آن دیده شود. باید پنجره های جدید علاوه بر اینکه بتوانند مشکلات پیشین شما را برطرف کنند، زیبایی بخش به محیط هم باشند.

اینکار با وجود اختلاف متریال و جلوه رنگ بر روی متریال مختلف مانند آلومینیوم و upvc کاری دشوار است که در مجموعه واعظی وین تمام تلاش ها انجام می گیرد تا کاملا همرنگ بنظر برسند. در پروژه خانم رضایی با تعویض پنجره های upvc ما اقدام به نصب توری با فریم آلومینیوم کردیم که هر دو به رنگ سفید و در صورت بسته بودن توری وجود آن از ناظر داخل کوچه مخفی می باشد. به این شیوه علاوه بر حریم خصوصی زیبایی کار نیز لحاظ شده است.

اگر شما هم می خواهید پنجره خود را تعویض کنید یا مالک یک توری پلیسه شوید، می توانید همین الان با مشاورین ما تماس بگیرید. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه خدمات تعویض پنجره و خدمات توری پلیسه درخواست مشاوره خود را آنلاین به ثبت برسانید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند. ما برای ارائه این خدمات، علاوه بر مشاوره، بازدید حضوری رایگان نیز به شما ارائه خواهیم کرد.

ما خدمات تخصصی توری پلیسه و تعویض پنجره در جردن را در سریعترین زمان ممکن برای شما انجام می دهیم. پروژه های موفق فراوان زیادی در این منطقه در مجموعه واعظی وین اجرا شده است. شما هم اگر به دنبال یک مجموعه حرفه ای هستید، با ما در ارتباط باشید. ما برای شما بالاترین سطح کیفیت در ارائه خدمات را به ارمغان خواهیم آورد.

0/5 (0 نظر)

جزئیات نمونه کار

همه چیز بسیار بهتر از انکه در ابتدا فکرش را می‌کردم شده است.

خانم رضایی

اطلاعات بیشتر

خدمات توری پلیسه و تعویض پنجره را از مجموعه‌ای حرفه‌ای دریافت کنید.