پارتیشن

پارتیشن آلومینیوم

Divider Image

برای استفاده بهینه از مکان و داشتن فضای خصوصی و استفاده همزمان از نور و تهویه مطبوع و در عین حال شیک و مدرن بودن بهترین پیشنهاد ما استفاده از پارتیشن آلومینیوم (aluminum partition) می‌باشد که با استفاده از شیشه هوشمند و پرده پشت شیشه‌ای و همچنین از پروفیل مخصوص شیشه دوجداره از محیطی خصوصی تر لذت برد.

نمونه قرارداد خدمات

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

پارتیشن آلومینیوم

خدمات پارتیشن آلومینیوم

خدمات پارتیشن آلومینیوم شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

پارتیشن آلومینیوم چه مزایای دارد؟

  • ایجاد فضای خصوص
  • عایق صوتی پارتیشن آلومینیوم
  • امکان در جمع بودن با حفظ حریم شخصی
  • استفاده بیشتر از نور با نساختن دیوار داخلی
  • صرفه جویی در مصرف انرژی

سفارش پارتیشن آلومینیوم

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه پارتیشن آلومینیوم

هزینه پارتیشن آلومینیوم بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع آن، بازشو و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه کار پارتیشن آلومینیوم

واعظی وین یکی از مجریان با سابقه پارتیشن آلومینیوم، توانسته است اعتماد مشتریان را در سالیان فعالیت خود به دست بیاورد. ما یکی از نشانه‌های این اعتماد را انجام پروژه‌های موفق برای مشتریان خود می‌دانیم. اگر می‌خواهید شما هم برخی از پروژه‌های انجام شده توسط متخصصین ما را مشاهده کنید، تنها کافی است تا به بخش نمونه کارهای خدمات پارتیشن آلومینیوم مراجعه کنید.

نمونه قرارداد پارتیشن آلومینیوم

یکی از دلایل موفقیت یک پروژه روشن بودن کلیه جهات آن است. در این راستا واعظی وین برای کلیه خدمات خود قرارداد به مشتریان ارائه می‌دهد. این موضوع سبب می‌شود تا مشتری از انجام درست پروژه در جمیع جهات خیالی آسوده داشته باشد. شما می‌توانید هم اکنون نمونه قرارداد پارتیشن آلومینیوم ما را مشاهده کرده و برای سپرده پروژه خود مسیری شفاف و روشن را طی کنید.

مشاوره پارتیشن آلومینیوم

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پارتیشن آلومینیوم، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پارتیشن آلومینیوم
0/5 (0 نظر)