یو چنل

Divider Image

برای داشتن نمایی کاملا شیشه ای و زیبایی منحصربفرد آن ما از نمای یو چنل (U channel) استفاده می کنیم. از مزیتهای سیستم یو چنل ظرافت دید فریم بازشو ها از خارج ساختمان و همچنین امکان بهره گیری از بازشو مخفی می باشد. نمای یو چنل مناسب ساختمان هایی با ارتفاع کم و در مکان هایی که باد سرعت زیادی ندارد می باشد و برای سازه های با ارتفاع بیشتر از ۱۰ متر توصیه نمی شود.

نمونه قرارداد خدمات پنجره

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

کرتین وال یوچنل

خدمات یو چنل

خدمات یو چنل شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

یو چنل چه مزایای دارد؟

  • عایق کامل رطوبتی، حرارتی و صوتی
  • سبکی ساختار و کاهش بار مرده ساختمان
  • سرعت بالای اجرا
  • بهینه سازی در انتقال نور ودمای محیط
  • کاهش مصرف انرژی
  • زیبایی و جذابیت زیاد در شب و روز
  • مقرون به صرفه بودن
  • رفتار تنشی مناسب در برابر نیروی زلزله

سفارش یو چنل

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه یو چنل

هزینه فریم لس بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع متریال، بازشو و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه قرارداد کرتین وال یوچنل

اگر شما هم از جمله کارفرمایانی هستید که برای پروژه خود نیازمند قرارداد هستید، واعظی وین یک انتخاب بسیار ساده برایتان خواهد بود. ما به منظور تسهیل در انتخاب مشتریان، کلیه نمونه قراردادهای خدمات مختلف رابه صورت آنلاین در اختیار ایشان گذاشته‌ایم. به همین صورت نمونه قرارداد کرتین وال یوچنل نیز در همین صفحه در دسترس شما قرار دارد. می‌توانید با مطالعه این نمونه قرارداد، پروژه خود را با اطمینان کامل به ما بسپارید.

مشاوره خرید یو چنل

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از یو چنل، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

کرتین وال یوچنل
0/5 (0 نظر)