پنجره آلومینیوم

پنجره ترمال بریک

Divider Image

پنجره آلومینیوم ترمال بریک (Thermal Break Aluminium Window) برای رفع مشکل انتقال حرارت آلومینیوم ساخته شده است. آلومینیوم در کنار محاسن بسیار خود دارای ضریب انتقال حرارتی بالاست که این مورد برای ساخت پروفیل درب و پنجره مناسب نیست به همین جهت برای استفاده از دیگر مزایای آلومینیوم و رفع این مشکل طراحان با قرار دادن یک تیغه عایق بین دو پروفیل آلومینیوم و دوخت آن به هردو باعث ایجاد پدیده شکست دما شده اند که اصطلاحا نام ترمال بریک به این نوع پروفیل ها اطلاق می شود.

نمونه قرارداد خدمات پنجرهضمانت نامه

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

خدمات پنجره آلومینیوم ترمال بریک

خدمات پنجره آلومینیوم ترمال بریک شامل طراحی، ساخت و نصب پنجره به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

پنجره آلومینیوم ترمال بریک چه مزایای دارد؟

  • سبکی و ظرافت
  • عایق حرارتی و صوتی
  • امکان داشتن رنگ داخلی و خارجی متفاوت جهت برآوردن نیاز معماران
  • امکان ساخت پنجره با ابعاد بالا
  • عمر بالا
  • ۳۸ تا ۴۸ درصد کاهش اتلاف انرژی درفصل سرما  و ۳۲ الی ۴۲ درصد کاهش اتلاف انرژی برودتی در فصل گرما و در مجموع ۲۸ تا ۳۸ درصد کاهش مصرف سوخت
  • ۲۰ الی ۳۰ درصد کاهش در هزینه سرمایه گذاری اولیه تاسیسات
  • تیغه پلی آمید که برای اینکار استفاده می شود پلیمری نیمه کریستالی از گروه ترموپلاست ها و در واقع پلاستیک مهندسی شده است که به دلیل چسبندگی و کشش زیاد پیوندهای هیدروژنی گروه های آمیدی دارای استحکام فوق العاده ای می باشد. پلی آمید دارای انعطاف پذیری بالا، مقاومت شیمیایی و مکانیکی بیشتر در برابر حلال های نفتی، ساییدگی و ضربه پذیری بالا است.
 

سفارش پنجره آلومینیوم ترمال بریک

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه پنجره آلومینیوم ترمال بریک

هزینه پنجره آلومینیوم ترمال بریک بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، رنگ، نوع بازشو، یراق آلات و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

قرارداد پنجره آلومینیوم ترمال بریک

در اجرای هر پروژه، شرایط یک قرارداد در موفقیت آن نقش ویژه‌ای بازی می‌کند. صرف نظر از اینکه شما برای پروژه خود نیازمند قرارداد باشید یا خیر، ما این موضوع را مورد نظر قرار می‌دهیم و برای تمامی مشتریان این حقوق را رعایت می‌کنیم. تلاش ما این است که اگر کارفرمای محترم به ما اعتماد دارد، نشان دهیم این اعتماد بر پایه تلاش و تعهد ما قرار گرفته است و شایسته آن باشیم.

گارانتی پنجره آلومینیوم ترمال بریک

زمانی که از کیفیت صحبت می‌شود، هیچ گونه نگرانی بابت ضمانت یک خدمات وجود ندارد. مجموعه واعظی وین نیز با توجه به ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفیت، به مشتریان پنجره آلومینیوم یک کارت گارانتی می‌دهد. این گارانتی در حقیقت ضمانت کیفیت و پشتیبانی ما از خدمات ارائه شده به مشتری که برای سالیان طولانی معتبر است.

نمونه کار خدمات پنجره ترمال بریک

واعظی وین با ارائه برترین خدمات به مشتریان خود، صدها پروژه موفق را تا کنون اجرا کرده است. پیش از ثبت سفارش، برخی از مشتریان ممکن است تمال داشته باشند که برخی از نمونه کارهای مجموعه مجری پروژه خود را مشاهده کنند. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه نمونه کارهای خدمات پنجره ترمال بریک از برخی از پروژه‌هایی که توسط کارشناسان ما اجرا شده‌اند دیدن فرمایید.

مشاوره خرید پنجره

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پنجره آلومینیوم ترمال بریک، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پنجره ترمال بریک
0/5 (0 نظر)