پنجره ترمال بریک

پنجره ترمال بریک

Divider Image

پنجره آلومینیوم ترمال بریک (Thermal Break Aluminium Window) برای رفع مشکل انتقال حرارت آلومینیوم ساخته شده است. در این پنجره، طراحان با قرار دادن یک تیغه عایق بین دو پروفیل آلومینیوم و دوخت آن به هردو باعث ایجاد پدیده شکست دما می‌شوند و اصطلاحا نام ترمال بریک به این نوع پروفیل‌ها اطلاق می‌شود.

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

واعظی وین

خدمات پنجره آلومینیوم ترمال بریک

خدمات پنجره آلومینیوم ترمال بریک شامل طراحی، ساخت و نصب پنجره به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

پنجره آلومینیوم ترمال بریک چه مزایای دارد؟

  • سبکی و ظرافت
  • عایق حرارتی و صوتی
  • امکان استفاده از دو رنگ در نمای بیرون و داخل پنجره
  • امکان ساخت پنجره با ابعاد بالا
  • عمر بالا

سفارش پنجره آلومینیوم ترمال بریک

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه پنجره آلومینیوم ترمال بریک

هزینه پنجره آلومینیوم ترمال بریک بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، رنگ، نوع بازشو، یراق آلات و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

مشاوره خرید پنجره

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پنجره آلومینیوم ترمال بریک، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

Show Image
0/5 (0 نظر)
واعظی وین از جدیدترین محصولات و قیمت‌ها مطلع شوید!
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها