خدمات

نرده شیشه‌ای

Divider Image

سیستم نرده شیشه ای (Glass fence) برای جان پناه یا جداسازی مکانهای متفاوت و یا زیبایی ساختمان و حتی برای سایبان هم بکار می رود. نرده شیشه ای امکان نصب روی کفسازی، داخل زمین و حتی در کناره ها را دارا می‌باشد.

نمونه قرارداد خدمات

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

نرده شیشه ای

خدمات نرده شیشه ای

خدمات نرده شیشه ای شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

نرده شیشه ای چه مزایای دارد؟

  • امنیت بالا در استفاده حداکثری از فضای بالکن
  • شستشوی و نظافت راحت تر
  • دوام بیشتر و عمر بالا
  • امکان دید وسیع

سفارش نرده شیشه ای

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه نرده شیشه ای

هزینه نرده شیشه ای بر اساس عوامل مختلفی همچون ابعاد، رنگ، محل نصب، مدل وغیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه قرارداد نرده شیشه ای

اگر از واعظی وین خدمات دریافت می‌کنید، به خوبی می‌دانید که ما بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. در اثبات همین مدعا نیز ما نمونه قرارداد خدمات نرده شیشه ای را به صورت آنلاین در اختیار کاربران سایت قرار می‌دهیم. می‌توانید با مطالعه این نمونه قرارداد، از روند انجام پروژه نرده شیشه‌ای در مجموعه واعظی وین اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مشاوره خرید نرده شیشه ای

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از نرده شیشه ای، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نرده شیشه ای
0/5 (0 نظر)