پنجره

پنجره

Divider Image

پنجره (window) یکی از عناصر اصلی تشکیل دهنده معماری است که از مهمترین وظیفه‌های آن ایجاد دید بصری، تامین نور و تهویه هوا می‌باشد. طبق آمار سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت به‌طور متوسط ۲۰ درصد سطح خارجی نمای ساختمان‌ها را پنجره و ۸۵ درصد از سطح هر پنجره را شیشه و مابقی را پروفیل تشکیل می‌دهد.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

واعظی وین

خدمات پنجره

خدمات پنجره شامل طراحی، ساخت و نصب پنجره به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

انواع پنجره:

  1. پنجره upvc
  2. پنجره آلومینیوم

پنجره چه مزایای دارد؟

  • بهبود روشنایی اتاق
  • صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه مصرف برق
  • افزایش تهویه و کیفیت هوای اتاق
  • ایجاد ارتباط بصری با محیط بیرون
  • افزودن ارزش زیبایی‌شناختی و معماری به اتاق

سفارش پنجره

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهند کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه پنجره

هزینه پنجره بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، رنگ، نوع بازشو، یراق آلات و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به مشتریان محترم اعلام می‌کنند.

مشاوره خرید پنجره

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش از خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پنجره، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

Show Image
0/5 (0 نظر)
واعظی وین از جدیدترین محصولات و قیمت‌ها مطلع شوید!
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها