خدمات

پنجره

واعظی وین مجری نمای شیشه ای و درب و پنجره آلومینیوم

پنجره (window) یکی از عناصر اصلی تشکیل دهنده معماری است که از مهمترین وظیفه‌های آن ایجاد دید بصری، تامین نور و تهویه هوا می‌باشد. طبق آمار سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت به‌طور متوسط ۲۰ درصد سطح خارجی نمای ساختمان‌ها را پنجره و ۸۵ درصد از سطح هر پنجره را شیشه و مابقی را پروفیل تشکیل می‌دهد.

نمونه قرارداد خدمات پنجره

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید:

پنجره

خدمات پنجره

خدمات پنجره شامل طراحی، ساخت و نصب پنجره به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

انواع پنجره:

  1. پنجره upvc
  2. پنجره آلومینیوم

پنجره چه مزایای دارد؟

  • بهبود روشنایی اتاق
  • صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه مصرف برق
  • افزایش تهویه و کیفیت هوای اتاق
  • ایجاد ارتباط بصری با محیط بیرون
  • افزودن ارزش زیبایی‌شناختی و معماری به اتاق

سفارش پنجره

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهند کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه پنجره

هزینه پنجره بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، رنگ، نوع بازشو، یراق آلات و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به مشتریان محترم اعلام می‌کنند.

نمونه کارهای پنجره

واعظی وین پروژه‌های فراوان و موفق زیادی در ارائه خدمات مربوط به انواع پنجره UPVC و آلومینیوم داشته است. پیش از ثبت سفارش یا دریافت مشاوره، با مراجعه به بخش نمونه کارهای پنجره می‌توانید برخی از این پروژه‌ها را مشاهده کنید.

قرارداد خدمات پنجره

مجموعه واعظی وین از جمله معدود مراکزی در ایران است که در صنعت درب و پنجره، اقدام به ارائه قرارداد شفاف و در دسترس برای مشتریان کرده است. ما اطلاع مشتری از قرارداد و درخواست یک پروژه با اطمینان کامل را از حقوق ایشان می‌دانیم. همین توجه ما سبب شده است تا کارفرمایان محترم همواره نهایت رضایت را از خدمات واعظی وین داشته باشند. شما هم اگر قصد دارید از خدمات پنجره واعظی وین استفاده کنید، می‌توانید هم اکنون از نمونه قرارداد ما بازدید کرده و پروژه خود را آغاز کنید.

گارانتی پنجره

مجموعه واعظی وین خدمات پنجره خود را در دو گروه خدمات پنجره‌های UPVC و پنجره‌های آلومینیومی به مشتریان محترم ارائه می‌دهد. قابل توجه است که هر دو این خدمات شامل ضمانت و گارانتی می‌باشند. با مراجعه به صفحه این خدمات، اطلاعات بیشتری در خصوص ضمانت‌نامه خدمات مورد نظر خود کسب کنید.

مشاوره خرید پنجره

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش از خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پنجره، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پنجره
0/5 (0 نظر)