خدمات

لوور

Divider Image

لوور برای متفاوت طراحی کردن نما و ایجاد حجم بکار می رود. در کنار زیبایی دارای کاربرد هایی همچون تنفس ساختمان می باشد.

نمونه قرارداد خدمات

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

لوور

خدمات لوور

خدمات لوور شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

لوور چه مزایای دارد؟

  • امکان ایجاد تنفس برای نما و ساختمان
  • رنگ های متنوع و هماهنگ با معماری
  • مصرف انرژی کمتر با پوشش در برابر نمای شیشه ای
  • ایجاد محیط شخصی با قطع دید مستقیم

سفارش لوور

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه لوور

هزینه لوور بر اساس عوامل مختلفی همچون ابعاد، رنگ، محل نصب، شکل لوور وغیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه قرارداد خدمات لوور

در این صفحه شما می‌توانید نمونه قرارداد خدمات لوور واعظی وین را مشاهده بفرمایید. این نمونه قرارداد برای تمامی مشتریان محترم به صورت مشابه خواهد بود. می‌توانید پیش از ثبت سفارش از این بخش دیدن کنید و با راحتی هرچه تمام‌تر پروژه خود را با ما آغاز کنید.

مشاوره خرید لوور

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از لوور، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

لوور
0/5 (0 نظر)