پنجره

پنجره آلومینیوم

Divider Image

پنجره آلومینیوم (Aluminium Window) یکی از انواع پنجره است که از فلز آلومینیوم ساخته می‌شود. به‌علت اینکه آلومینیوم فلزی بهادار، قابل بازیافت بی‌پایان، سبک، نرم ولی دارای آلیاژهای مقاوم، بادوام، رسانای الکتریکی، رسانای دما، مقاوم در برابر خوردگی، با ظرفیت شکل‌گیری تقریبا نامحدود، دوست‌دار محیط زیست و از نظر زیست محیطی سازگار با بدن انسان (غیرسمی) است در صنعت تولید پروفیل درب و پنجره کاربرد فراوانی دارد.

نمونه قرارداد خدمات پنجرهضمانت نامه

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

خدمات پنجره آلومینیوم

خدمات پنجره آلومینیوم شامل طراحی، ساخت و نصب پنجره به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

انواع پنجره آلومینیوم:

  1. نرمال
  2. ترمال بریک

پنجره آلومینیوم چه مزایای دارد؟

  • سبکی و ظرافت
  • قابلیت ساخت درب و پنجره در ابعاد بزرگ به علت استحکام بالا
  • مقاوم در برابر فشار های وارده (مانند باد) و مقاومت در برابر دفرمگی
  • هزینه نگهداری کم
  • مقاوم در برابر خوردگی ناشی از عوامل جوی
  • قابلیت بازیافت (تنها با مصرف ۵ درصد از انرژی اولیه تولید)
  • عدم اشتعال پذیری و انتشار آلایندگی حین اشتعال
  • عمر بالا

سفارش پنجره آلومینیوم

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مشتری مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه پنجره آلومینیوم

هزینه پنجره آلومینیوم بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، رنگ، نوع بازشو، یراق آلات و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به ایشان اعلام می‌کنند.

نمونه کار خدمات پنجره آلومینیوم

ما در مجموعه واعظی وین پروژه‌های مختلفی را برای مشتریان اجرا کرده‌ایم. در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به بخش نمونه کارهای پنجره آلومینیوم، برخی از این پروژه‌ها را پیش از سفارش و دریافت مشاوره نیز مشاهده کنید.

قرارداد خدمات پنجره آلومینیوم

یک قرارداد به شما کمک می‌کند تا از ابتدا یک پروژه را با خیال آسوده شروع کنید. زمانی که میان مجری و کارفرما قرارداد وضع می‌شود، دوطرف از حقوق و انتظارات خود اطمینان کامل را کسب خواهند کرد و پروژه با موفقیت انجام می‌شود. به همین منظور ما در مجموعه واعظی وین، نمونه قرارداد خدمات پنجره آلومینیوم را به صورت آنلاین در اختیار کارفرمای محترم قرارداده‌ایم. شما می‌توانید حتی پیش از مشاوره از این قرارداد مطلع شده و با اطمینان خاطر یک همکاری موثر و مفید را با ما آغاز کنید.

گارانتی پنجره آلومینیوم

تنها زمانی که به یک مجموعه قابل اعتماد مراجعه می‌کنید می‌توانید از یک ضمانت واقعی بهره‌مند شوید. مجموعه واعظی وین برای خدمات پنجره آلومینیومی، ضمانت‌نامه (گارانتی) به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا آنها با خیالی آسوده و اطمینان بالا بتوانند از خدمات ما استفاده کنند. ما با توجه به اطمینان کاملی که از کیفیت خدمات خود داریم، این ضمانت‌نامه‌ها را برای مدت طولانی معتبر کرده‌ایم تا شما برای سالیان زیاد اطمینان داشته باشید که یک پنجره آلومینیومی با کیفیت در اختیار دارید.

مشاوره خرید پنجره

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پنجره آلومینیوم، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.


فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پنجره آلومینیوم
0/5 (0 نظر)