پنجره آلومینیوم

پنجره آلومینیوم

Divider Image

پنجره آلومینیوم (Aluminium Window) یکی از انواع پنجره است که از فلز آلومینیوم ساخته می‌شود. به‌علت اینکه آلومینیوم فلزی بهادار، قابل بازیافت بی‌پایان، سبک، نرم ولی دارای آلیاژهای مقاوم، بادوام، رسانای الکتریکی، رسانای دما، مقاوم در برابر خوردگی، با ظرفیت شکل‌گیری تقریبا نامحدود، دوست‌دار محیط زیست و از نظر زیست محیطی سازگار با بدن انسان (غیرسمی) است در صنعت تولید پروفیل درب و پنجره کاربرد فراوانی دارد.

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

واعظی وین

خدمات پنجره آلومینیوم

خدمات پنجره آلومینیوم شامل طراحی، ساخت و نصب پنجره به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

انواع پنجره آلومینیوم:

  1. نرمال
  2. ترمال بریک

پنجره آلومینیوم چه مزایای دارد؟

  • سبکی و ظرافت
  • صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه مصرف برق
  • عایق صوتی و حرارتی
  • عمر بالا

سفارش پنجره آلومینیوم

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مشتری مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه پنجره آلومینیوم

هزینه پنجره آلومینیوم بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، رنگ، نوع بازشو، یراق آلات و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به ایشان اعلام می‌کنند.

مشاوره خرید پنجره

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پنجره آلومینیوم، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

Show Image
0/5 (0 نظر)
واعظی وین از جدیدترین محصولات و قیمت‌ها مطلع شوید!
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها