شیشه

شیشه

Divider Image

کاربرد شیشه (glass) در ساختمان این است که نور را از خود عبور می‌دهد ولی ساختمان را از ورود حشرات، باد و بارون و …  محافظت می‌کند. با شیشه می‌توان علاوه بر اینکه فضاها را از یکدیگر تفکیک کرد، نور کافی برای محیط را تامین کرد. در ضمن شیشه نسبت به دیگر مصالح مقرون به‌صرفه بوده و می‌توان در ابعاد بزرگ و حتی نماهای کاملا شیشه‌ای از آن استفاده کرد.

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

واعظی وین

خدمات شیشه

خدمات شیشه شامل کارشناسی، ساخت و نصب شیشه به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

شیشه چه مزایای دارد؟

  • مقاومت در برابر شرایط جوی
  • عبور نور و روشنایی محیط داخلی
  • ارتباط بصری داخل با خارج ساختمان
  • قیمت مناسب نسبت به دیگر مصالح

سفارش شیشه

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه شیشه

هزینه شیشه بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، رنگ، چند جداره بودن، لمینت و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

مشاوره خرید شیشه

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از شیشه، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

Show Image
0/5 (0 نظر)
واعظی وین از جدیدترین محصولات و قیمت‌ها مطلع شوید!
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها