خدمات

شیشه

Divider Image

کاربرد شیشه (glass) در ساختمان این است که نور را از خود عبور می‌دهد ولی ساختمان را از ورود حشرات، باد و بارون و …  محافظت می‌کند. با شیشه می‌توان علاوه بر اینکه فضاها را از یکدیگر تفکیک کرد، نور کافی برای محیط را تامین کرد. در ضمن شیشه نسبت به دیگر مصالح مقرون به‌صرفه بوده و می‌توان در ابعاد بزرگ و حتی نماهای کاملا شیشه‌ای از آن استفاده کرد.

نمونه قرارداد خدمات

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

شیشه

خدمات شیشه

خدمات شیشه شامل کارشناسی، ساخت و نصب شیشه به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

شیشه چه مزایای دارد؟

  • مقاومت در برابر شرایط جوی
  • عبور نور و روشنایی محیط داخلی
  • ارتباط بصری داخل با خارج ساختمان
  • قیمت مناسب نسبت به دیگر مصالح

سفارش شیشه

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه شیشه

هزینه شیشه بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، رنگ، چند جداره بودن، لمینت و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه قرارداد خدمات شیشه

ما در مجموعه واعظی وین مجموعه‌ای کامل از خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. اما تنها ارائه خدمات و کیفیت از نظر ما کافی نیست، بلکه اطمینان کامل از روند و رضایت کامل ایشان از نظر ما اصل اولیه در هر پروژه‌ای است. به همین منظور نمونه قرارداد خدمات شیشه تهیه شده است. شما می‌توانید این قرارداد را با جزئیات کامل مطالعه کرده و یک پروژه موفق را از همین امروز با ما شروع کنید.

مشاوره خرید شیشه

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از شیشه، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شیشه
0/5 (0 نظر)