خدمات

نمای شیشه‌ای

Divider Image

برای استفاده از حداکثر عبور نور و دید چه در طبقات بالای ساختمان مثلا در برج ها و چه حتی در پیاده رو برای ویترین مغازه ها ما می توانیم از نمای کاملا شیشه ای استفاده کنیم که بسته به نیاز کارفرما دارای قابلیت های متفاوت است. در کنار زیبایی و امکانات بالای نمای شیشه ای مقرون به صرفه بودن در برابر دیگر مصالح نیز مزیت آن است.

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

نمای شیشه ای

خدمات نمای شیشه‌ای

خدمات نمای شیشه ای شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

انواع نمای شیشه‌ای

  1. کرتین وال
  2. اسپایدر

نمای شیشه‌ای چه مزایای دارد؟

  • عایق کامل رطوبتی
  • سبکی ساختار و کاهش بار مرده ساختمان
  • سرعت بالای اجرا
  • زیبایی و جذابیت زیاد در شب و روز
  • مقرون به صرفه بودن
  • رفتار تنشی مناسب در برابر نیروی زلزله

سفارش نمای شیشه‌ای

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه نمای شیشه‌ای

هزینه نمای شیشه ای بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع متریال، بازشو و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه کار خدمات نمای شیشه‌ای

بسیاری از کارفرماها پیش از ثبت سفارش و به اجرا رساندن پروژه خود تمایل دارند نمونه کارهای مجری را مشاهده کنند. به همین منظور ما نیز برخی از نمونه کارهای خدمات خود را برای این کارفرمایان عزیز به صورت آنلاین قرار داده‌ایم. برای مشاهده تنها کافی است تا به صفحه نمونه کارهای خدمات نمای شیشه‌ای مراجعه کنید.

مشاوره خرید نمای شیشه‌ای

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از نمای شیشه ای، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نمای شیشه ای
0/5 (0 نظر)