نیم کپ

Divider Image

در سیستم نیمه درپوش (نیم کپ) تنها یکی از خطوط عمودی یا افقی با درپوش آلومینیومی پوشانده می‌شود و در جهت دیگر توسط لاستیک‌های درزگیری آب بند و هوابند می‌گردد.

نمونه قرارداد خدمات پنجره

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

کرتین وال نیم کپ

خدمات کرتین وال نیم کپ

خدمات نیم کپ شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

نیم کپ چه مزایای دارد؟

  • عایق کامل رطوبتی، صوتی و حرارتی
  • به علت ساختار مناسب اجرای با زوایای مختلف است
  • سبکی ساختار و کاهش بار مرده ساختمان
  • سرعت بالای اجرا
  • زیبایی و جذابیت زیاد در شب و روز
  • مقرون به صرفه بودن
  • رفتار تنشی مناسب در برابر نیروی زلزله

سفارش کرتین وال نیم کپ

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه کرتین وال نیم کپ

هزینه نمای شیشه ای بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع متریال، بازشو و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه قرارداد کرتین وال نیم کپ

یکی از حقوق اصلی کارفرما در یک پروژه، داشتن یک قرارداد شفاف و کامل است. ما نیز این مهم را به خوبی می‌دانیم و برای همین منظور نمونه قرارداد کرتین وال نیم کپ را به صورت آنلاین در اختیار شما قرارداده‌ایم تا از ابتدا بتوانید شرایط قرارداد مجموعه واعظی وین را مشاهده کنید. ما تلاش کرده‌ایم تا قرارداد جامع و مانع تهیه کنیم که بتواند در راستان اجرای درست یک پروژه کاربردی و موثر باشد.

مشاوره خرید کرتین وال نیم کپ

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از کرتین وال نیم کپ، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

کرتین وال نیم کپ
0/5 (0 نظر)