رنگ

رنگ UPVC

Divider Image

دیگر داشتن پنجره‌های upvc با هر رنگی آرزو نیست، شما می‌توانید با انتخاب رنگ از میان میلیون‌ها رنگ موجود در رال رنگ پنجره‌ای با رنگ دلخواه خود داشته باشید. شما قادرید پنجره‌های upvc را با دکوراسیون داخلی و نمای خارجی حتی به‌صورت مجزا هماهنگ کنند.

نمونه قرارداد خدمات

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

رنگ UPVC

خدمات رنگ upvc

خدمات رنگ upvc شامل کارشناسی، رنگ و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

رنگ upvc چه مزایای دارد؟

  • زیبایی و تناسب با محیط اطراف
  • عدم پوسته شدن و تبله کردن رنگ
  • هماهنگی با دکوراسیون داخلی
  • هماهنگی با نمای خارجی
  • استفاده از متریال مقاوم بجای چوب ولی با طرح و رنگ چوب

انواع رنگ UPVC:

  1. الوان (رال)
  2. لمینت

سفارش رنگ upvc

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه رنگ upvc

هزینه رنگ بر اساس عوامل مختلفی همچون نوع متریال، ابعاد، یکرو یا دورو، محل نصب، طرح دار یا تک رنگ، براق یا مات و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه کار خدمات رنگ UPVC

اگر می‌خواهید پیش از ثبت سفارش از نمونه کارها و پروژه‌های اجرا شده توسط واعظی وین دیدن فرمایید تنها کافی است تا به بخش نمونه کارهای رنگ UPVC مراجعه بفرمایید. ما مشاهده نمونه کار پیش از سفارش را بخشی از حقوق کارفرما می‌دانیم.

نمونه قرارداد رنگ UPVC

واعظی وین یعنی یک انتخاب درست. ما برای پروژه‌های رنگ یوپی‌وی‌سی (UPVC) یک نمونه قرارداد تهیه کرده‌ایم. شما می‌توانید هم اکنون این قرارداد را به صورت آنلاین مشاهده بفرمایید. در این قرارداد تلاش شده است در کنار حفظ شفافیت، تمامی حقوق مشتری در نظر گرفته شود تا ایشان یک پروژه موفق را در واعظی وین تجربه کنند.

مشاوره خرید رنگ upvc

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از رنگ، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

رنگ upvc
0/5 (0 نظر)