خم

خم شیشه

Divider Image

همزمان با امکان داشتن انواع پنجره‌های خم، امکان اجرای همه نوع خم شیشه نیز برای استفاده حداکثری نور ورودی موجود است. با استفاده از خدمات خم شیشه واعظی وین از نمای یک‌دست و منظره‌ای وسیع لذت ببرید.

نمونه قرارداد خدمات

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

خم شیشه ای

خدمات خم شیشه

خدمات خم شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

خم شیشه چه مزایای دارد؟

  • ایجاد پوسته یکپارچه
  • زیبایی و هماهنگی
  • استفاده بیشتر از سطح نما برای عبور نور

سفارش خم شیشه

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه خم شیشه

هزینه خم شیشه بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع ساده، سکوریت یا لمینت و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

قرارداد خم شیشه

پروژه‌های خم شیشه خود در کنار یک پروژه بزرگتر (به عنوان مثال خدمات پنجره) قرار دارند. ما برای این پروژه‌ها یک نمونه قرارداد یکسان برای تمامی مشتریان در نظر گرفته‌ایم. این یکسان بودن قراردادها به این سبب است که ما برای تمامی کارفرمایان محترم، حداکثر تلاش خود را خواهیم کرد و بهترین خدمات را به همه ایشان ارائه می‌کنیم.

نمونه کارهای خم شیشه

ما در واعظی وین اقدام به نمایش برخی از نمونه کارهای خود از طریق وب سایت کرده‌ایم. به این شیوه کارفرما به سادگی می‌تواند نمونه کارهای ما را مشاهده کند. برای مشاهده تنها کافی است تا شما هم به بخش نمونه کارهای خم شیشه مراجعه نمایید.

مشاوره خرید خم شیشه

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از خم شیشه، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خم شیشه ای
0/5 (0 نظر)