کپ دار

Divider Image

اگر درپوش سیستم کرتین وال را در دو جهت عمودی و افقی استفاده کنیم و خطوط خیلی در سطح پررنگ باشند به این سیستم درپوش کامل (کپ دار) گفته می‌شود.

نمونه قرارداد خدمات پنجره

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

خدمات کرتین وال درپوش دار کامل

خدمات کرتین وال کپ دار کامل شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

کرتین وال کپ دار کامل چه مزایای دارد؟

  • عایق کامل رطوبتی، صوتی و حرارتی
  • مناسب برای ساختمان های بلندتر از 10 متر
  • امکان استفاده از بازشو مخفی
  • سبکی ساختار و کاهش بار مرده ساختمان
  • سرعت بالای اجرا
  • زیبایی و جذابیت زیاد در شب و روز
  • مقرون به صرفه بودن
  • رفتار تنشی مناسب در برابر نیروی زلزله

سفارش کرتین وال درپوش دار کامل

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه کرتین وال کپ دار کامل

هزینه نمای شیشه ای بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع متریال، بازشو و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه کار کرتین وال درپوش دار کپ دار

اگر شما هم می‌خواهید پیش از ثبت سفارش از نمونه‌کارهای مجری دیدن کنید، واعظی وین در کنار شما است. تنها کافی است تا به بخش نمونه‌کارهای کرتین وال درپوش‌دار کپ‌دار مراجعه کرده و برخی از پروژه‌های ما را مشاهده بفرمایید.

قرارداد کرتین وال درپوش‌دار کامل (کپ دار)

برای آنهایی که به دنبال اجرای درست و کامل یک پروژه هستند، یک قرارداد اولین اصل است. مجموعه واعظی وین این اصل را در تمامی خدمات خود رعایت کرده است. در همین راستا ما برای خدمات کرتین وال کپ دار نیز نمونه قرارداد خدمات خود را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار داده‌ایم. با مطالعه این نمونه قرارداد می‌توانید از کلیه جزئیات پروژه‌های این دست خدمات آشنا شوید و با دانش کامل، اجرای پروژه خود را بر عهده ما بگذارید.

مشاوره خرید کرتین وال درپوش دار کامل

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از کرتین وال کپ دار، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

کرتین وال کپ دار
0/5 (0 نظر)