یونی تایز

Divider Image

برای استفاده از سیستم فریم لس در ساختمان‌های بلند ما می بایست از سیستم یونی تایز استفاده کنیم. در سیستم یونی تایز فریم‌ها توسط براکت‌هایی که بر روی پوترها قرار دارند نصب می‌شوند و در مجموع این نوع اتصال نوعی هنگ می‌باشد که باعث مقاومت بالا در هنگام لرزش و زلزله می‌گردد.

نمونه قرارداد خدمات پنجره

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

کرتین وال یونی تایز

خدمات یونی تایز

خدمات یونی تایز شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

یونی تایز چه مزایای دارد؟

  • عایق کامل رطوبتی، حرارتی و صوتی
  • سبکی ساختار و کاهش بار مرده ساختمان
  • سرعت بالای اجرا
  • بهینه سازی در انتقال نور ودمای محیط
  • کاهش مصرف انرژی
  • زیبایی و جذابیت زیاد در شب و روز
  • مقرون به صرفه بودن
  • رفتار تنشی مناسب در برابر نیروی زلزله
  • امکان استفاده در ساختمان های بلند

سفارش یونی تایز

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه یونی تایز

هزینه یونی تایز بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع متریال، بازشو و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه قرارداد کرتین وال یونی تایز

واعظی وین کلیه اعتماد و اطمینان کارفرمایان محترم را بسیار مهم می‌داند. درست به همین منظور است که شما می‌توانید پیش از هر چیز، نمونه قرارداد خدمات را مشاهده بفرمایید و یک پروژه را با خیالی آسوده به ما بسپارید. مجموعه واعظی وین با تمرکز بر شفافیت و کیفیت در ارائه خدمات، آماده است تا انواع پروژه کرتین وال یونی تایز را برای کارفرمایان محترم اجرا کند.

مشاوره خرید یونی تایز

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از یونی تایز، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

کرتین وال یونی تایز
0/5 (0 نظر)