خدمات

پرده

Divider Image

برای ایجاد فضای خصوصی در زمان دلخواه و نیز عبور نور و عدم تاریکی می‌توان از انواع پرده (curtain) استفاده کرد.

نمونه قرارداد خدمات

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

پرده

خدمات پرده

خدمات پرده شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

انواع خدمات پرده واعظی وین:

پرده چه مزایای دارد؟

  • با عبور نور از تاریک شدن محیط جلوگیری می‌کند.
  • در زمان دلخواه فضای خصوصی ایجاد می‌کند.
  • زیبایی محیط و هماهنگی با معماری داخلی
  • از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری می‌کند.

سفارش پرده

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه پرده

هزینه پرده بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع جم شو، رنگ و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه قرارداد خدمات پرده

اگر می‌خواهید از خدمات پرده واعظی وین استفاده کنید می‌توانید در بالای همین صفحه نمونه قرارداد خدمات پرده ما را در همین صفحه مشاهده کنید. این نمونه قرارداد به صورت جامع طراحی و به نگارش درآمده است تا برای تمامی پروژه‌ها بتوانیم پاسخگوی نیازهای مشتریان محترم باشیم.

نمونه کار خدمات پرده

واعظی وین در میان کارفرمایان نامی بسیار آشناست. این موضوع با سال‌ها تلاش محقق شده است و نتیجه آن را می‌توان در پروژه‌های متعددی که به ما سپرده می‌شود مشاهده کرد. شما هم می‌توانید همین الان با مراجعه به بخش نمونه کارهای پرده برخی از این پروژه‌ها را مشاهده کنید.

مشاوره خرید پرده

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پرده، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پرده
0/5 (0 نظر)