پرده

پرده پشت شیشه‌ای

Divider Image

برای ایجاد فضای خصوصی در زمان دلخواه و نیز عبور نور و عدم تاریکی می توان از انواع پرده استفاده کرد. پرده پشت شیشه ای علاوه بر زیبایی و هماهنگی با معماری داخلی بعلت نوع اتصال آن مزاحمت در هنگام بازشدن درب و پنجره را ندارد و هنگام حرکت با بازشو حرکت می‌کند.

نمونه قرارداد خدمات

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

پرده پشت شیشه ای

خدمات پرده پشت شیشه ای

خدمات پرده پشت شیشه ای شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

پرده پشت شیشه ای چه مزایای دارد؟

  • با عبور نور از تاریک شدن محیط جلوگیری می کند.
  • در زمان دلخواه فضای خصوصی ایجاد می کند.
  • زیبایی محیط و هماهنگی با معماری داخلی
  • از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری می کند.
  • در هنگام استفاده از بازشو مزاحمت ایجاد نمی کند.

سفارش پرده پشت شیشه ای

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه پرده پشت شیشه ای

هزینه پرده پشت شیشه ای بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع جم شو، رنگ و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه قرارداد خدمات پرده پشت شیشه‌ای

قصد دارید پروژه پرده پشت شیشه‌ای را به ما بسپارید؟ اگر نیازمند قرارداد جهت اطلاع از روند انجام پروژه و مشخص بودن تمامی حقوق خود هستید، خبر خوب آنکه واعظی وین این موضوع را در نظر گرفته است و نمونه قرارداد پرده پشت شیشه‌ای از پیش تهیه شده و شما می‌توانید آن را به صورت آنلاین مطالعه کنید.

نمونه کار پرده پشت شیشه ای

کارفرما حقوق مشخصی بر عهده مجری دارد. یکی از اصلی‌ترین آن‌ها مشاهده نمونه کارها و پروژه‌هایی است که مجری تا کنون اجرا کرده است. به همین منظور ما در واعظی وین برخی از نمونه کارهای خدمات خود را به صورت آنلاین در اختیار کارفرمای محترم قرار داده‌ایم. برای مشاهده تنها کافی است تا به بخش نمونه کارهای پرده پشت شیشه ای مراجعه کنید.

مشاوره خرید پرده پشت شیشه ای

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پرده پشت شیشه ای، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پرده پشت شیشه‌ای
0/5 (0 نظر)