خم

خم UPVC

Divider Image

در ساختمان گاهی برای هماهنگی با طراحی مجبور به استفاده از پنجره‌های خم upvc (curved windows) هستیم. از خدمات ما ایجاد خم در پنجره‌های upvc چه بصورت خم هلال و چه خم ویترینی می‌باشد.

نمونه قرارداد خدمات پنجره

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

خدمات خم UPVC

خدمات خم شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

خم چه مزایای دارد؟

  • ایجاد پوسته یکپارچه
  • زیبایی و هماهنگی
  • استفاده بیشتر از نما برای عبور نور

سفارش خم UPVC

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه خم UPVC

هزینه خم بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع متریال، بازشو و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

قرارداد خدمات خم UPVC

اگر یک پروژه با واعظی وین شروع می‌کنید، اطمینان داشته باشید که همه چیز طبق برنامه اعلام شده پیش خواهد رفت. سند اثبات این موضوع را می‌توان در قرارداد خدمات خم UPVC مشاهده کرد. برای اجرای دقیق یک پرژوه این نمونه قرارداد می‌تواند بسیار راهگشا باشد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید نمونه قرارداد خدمات خم واعظی وین را در بالای همین صفحه مطالعه کنید.

نمونه کارهای خدمات خم UPVC

احتمال دارد شما به عنوان کارفرما نیاز داشته باشید پیش از سپردن پروژه خود برخی از نمونه کارها را مشاهده بفرمایید. برای این منظور تنها کافی است تا به بخش نمونه کارهای خم UPVC مراجعه کرده و برخی از پروژه‌های انجام شده توسط متخصصین واعظی وین را مشاهده نمایید.

مشاوره خرید خم UPVC

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از خم، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خم upvc
0/5 (0 نظر)