رنگ آلومینیوم

رنگ آلومینیوم

Divider Image

هیچ چیز نمی‌توان در وصف زیبایی رنگ آنادایز بر روی آلومینیوم گفت، هرچند شما می‌توانید انواع رال رنگ را بر روی آلومینیوم به صورت رنگ پودری داشته باشید و حتی می‌توان آلومینیوم با طرح و رنگ چوب داشت ولی پیشنهاد ما استفاده از رنگ آنادایز چه بصورت مات یا براق است.

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

واعظی وین

خدمات رنگ آلومینیوم

خدمات رنگ شامل کارشناسی، رنگ و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

رنگ آلومینیوم چه مزایای دارد؟

  • زیبایی و تناسب با محیط اطراف
  • هماهنگی با دکوراسیون داخلی
  • هماهنگی با نمای خارجی
  • استفاده از متریال مقاوم بجای چوب ولی با طرح و رنگ چوب

سفارش رنگ آلومینیوم

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه رنگ آلومینیوم

هزینه رنگ بر اساس عوامل مختلفی همچون نوع متریال، نوع رنگ آمیزی، یکرو یا دورو، محل نصب، طرح دار یا تک رنگ، براق یا مات و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

مشاوره خرید رنگ آلومینیوم

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از رنگ آلومینیوم، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

Show Image
0/5 (0 نظر)
واعظی وین از جدیدترین محصولات و قیمت‌ها مطلع شوید!
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها