پنجره آلومینیوم

پنجره نرمال

Divider Image

پنجره آلومینیوم نرمال (Normal Aluminum Window) دارای قدرت و استحکام بالا بوده که برای مناطقی با آب و هوای خشن بسیار مناسب است. این نوع پنجره بسیار سبک بوده و با فریم باریک خود شیشه خور پنجره را بیشتر و منظره بی‌نظیر و بی‌مانع ایجاد می‌کند.

نمونه قرارداد خدمات پنجرهضمانت نامه

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

خدمات پنجره آلومینیوم نرمال

خدمات پنجره آلومینیوم نرمال شامل طراحی، ساخت و نصب پنجره به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

پنجره آلومینیوم نرمال چه مزایای دارد؟

  • سبکی و ظرافت خاص آلومینیوم
  • بعلت وزن کم سرعت و سهولت نصب بالاست
  • قابلیت ساخت درب و پنجره در ابعاد بزرگ به علت استحکام بالا
  • مقاوم در برابر فشار های وارده (مانند باد) و مقاومت در برابر دفرمگی
  • هزینه نگهداری کم
  • مقاوم در برابر خوردگی ناشی از عوامل جوی
  • قابلیت بازیافت (تنها با مصرف ۵ درصد از انرژی اولیه تولید)
  • عدم اشتعال پذیری و انتشار گاز سمی حین اشتعال
  • عمر طولانی

سفارش پنجره آلومینیوم نرمال

سفارش این خدمات به‌صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه پنجره آلومینیوم نرمال

هزینه پنجره آلومینیوم نرمال بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، رنگ، نوع بازشو، یراق آلات و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

قرارداد پنجره آلومینیوم نرمال

واعظی وین مجری پروژه‌های پنجره آلومینیوم نرمال این امکان را فراهم آورده است که کارفرما بتواند پیش از ثبت سفارش، از نمونه قرارداد مجموعه مطلع شود. شما می‌توانید نمونه قرارداد پنجره آلومینیوم نرمال ما را در همین صفحه مشاهده کنید. تلاش شده است تا در این قرارداد کلیه حقوق مشتری (کارفرما) قید شده باشد و ایشان بتوانند حداکثر انتفاع را از انجام پروژه ببرند.

ضمانت نامه پنجره آلومینیوم نرمال

یکی از نکاتی که باعث می‌شود کارفرمایان زیادی به واعظی وین اعتماد ویژه داشته باشند، ارائه ضمانت نامه یا همان گارانتی است. داشتن گارانتی پنجره آلومینیوم نرمال به شما این امکان را می‌دهد که همواره پنجره‌هایی با حداکثر کیفیت را داشته باشید. این ضمانت‌نامه پس از اتمام پروژه به مشتریان محترم تحویل داده می‌شود.

نمونه کار خدمات پنجره آلومینیوم نرمال

واعظی وین با سابقه‌ای طولانی، پروژه‌های موفق فراوانی را به سرانجام رسانده است. پیش از سفارش خدمات، بسیاری از مشتریان به دنبال یافتن نمونه کار برای مشاهده هستند. اگر می‌خواهید برخی از نمونه کارهای اجرا شده توسط واعظی وین را مشاهده کنید، تنها کافی است تا به بخش نمونه کارهای پنجره آلومینیوم نرمال مراجعه کنید.

مشاوره خرید پنجره

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پنجره آلومینیوم نرمال، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پنجره نرمال
0/5 (0 نظر)