نمونه کارها - نمونه کار تعویض پنجره قدیمی با پنجره جدید در الهیه

نمونه کار تعویض پنجره قدیمی با پنجره جدید در الهیه

توضیحات نمونه کار

در این بخش می خواهیم به شما نمونه کار خدمات تعویض پنجره در الهیه را نشان دهیم. گه‌گاه در بازسازی ساختمان نیاز به ایجاد دیوار حائل برای جداسازی دو مکان می شود که در اداره ‌ها این امر بیشتر با پارتیشن انجام می شود ولی در منازل مسکونی به علت ثابت بودن این اقدام بیشتر با دیوار کاذب یا حتی دیوار آجری انجام می شود.

در پروژه جناب محمدی به علت جداسازی آشپزخانه کثیف از محیط آشبزخانه اصلی نیاز بود که دیواری کشیده شود و چون نباید در نما تغییراتی صورت می دادیم ما از پنجره یک تیکه ولی در قسمت دیوار بجای شیشه از پنل استفاده کردیم که هم پنجره تعویض شود و هم در نما خیلی تغییراتی ایجاد نشود و دیوار در قسمت پنل پنجره به آن متصل شد. در مجموع این پروژه اگرچه در ابتدا به نظر بسیاری از افراد امکان پذیر نبود، اما ما توانستیم به بهترین شکل ممکن و با رعایت کامل استانداردها کار تعویض پنجره را انجام دهیم.

یکی از مهمترین ویژگی های یک مجموعه تخصصی این است که بنا به نیاز شما، می تواند راهکار مناسب ارائه دهد. این موضوع به واسطه تجربه ای طولانی مدت و همچنین توجه به دانش روز امکان پذیر شده است. در مجموعه واعظی وین هیچ امری غیر ممکن نبوده و ما به تناسب هر نیازی، راه حل به شما ارائه خواهیم کرد.

اگر شما هم نیازمند تعویض پنجره های قدیمی خود با پنجره های جدید دو جداره UPVC هستید، از خدمات واعظی وین استفاده کنید. ما در این خدمات به شما مشاوره رایگان در محل نیز ارائه می دهیم. برای شروع تنها کافی است تا با شماره‌ های ما تماس گرفته و یا با مراجعه به صفحه خدمات تعویض پنجره درخواست خود را ثبت بفرمایید. توجه داشته باشید که خدمات ما تنها محدود به تعویض پنجره در الهیه نبوده و نقاط مختلف شهر تهران را تحت پوشش قرار می دهیم.

نمونه کار تعویض پنجره قدیمی با پنجره جدید در الهیه

نمونه کار تعویض پنجره قدیمی با پنجره جدید در الهیه

0/5 (0 نظر)

جزئیات نمونه کار

بسیاری از افراد گفته بودند اجرای پروژه ما امکان پذیر نیست، اما واعظی وین به من نشان داد برایشان غیر ممکن وجود ندارد.

محمدی

اطلاعات بیشتر

خدمات تعویض پنجره قدیمی با پنجره جدید دوجداره UPVC.