خدمات

توری پلیسه

Divider Image

توری (grid) بهترین انتخاب برای زمانی است که شما می خواهید از عبور هوا در بازشوها استفاده کنید ولی از عبور حشرات موذی و … جلوگیری نمایید. توری پلیسه دبل فریم با بهترین متریال و دو سال ضمانت عرضه می گردد.

نمونه قرارداد خدماتمتریال مصرفیضمانت نامه

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

توری پلیسه

خدمات توری پلیسه

خدمات توری پلیسه شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

توری پلیسه چه مزایای دارد؟

  • از عبور حشرات موذی و … جلوگیری می کند.
  • شستشوی راحت تر
  • دوام بیشتر و عمر بالا
  • تعمیر راحت تر بدون اندازه گیری مجدد

سفارش توری پلیسه

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه توری پلیسه

هزینه توری پلیسه بر اساس عوامل مختلفی همچون ابعاد، رنگ، محل نصب، تعداد وغیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

گارانتی و ضمانت توری پلیسه

مجموعه واعظی وین خدمات توری پلیسه را همراه با گارانتی (ضمانت) خدمات به مشتریان خود ارائه می‌کند. در زمان تحویل خدمات به مشتری محترم، یک برگ ضمانت نامه به ایشان تحویل داده می‌شود که با شرایط و مندرجات درج شده، ما خدمات گارانتی را به ایشان ارائه می‌دهیم.

نمونه کار توری پلیسه

از حقوق مسلم مشتریان پیش از ثبت سفارش، مشاهده نمونه کارهای مجری است. به همین دلیل هم ما برخی از نمونه کارهای خود را به صورت آنلاین در دسترس مشتریان محترم قرار داده‌ایم. برای مشاهده کافی است به بخش نمونه کارهای توری پلیسه مراجعه فرمایید.

نمونه قرارداد خدمات توری پلیسه

همانطور که در بالای صفحه مشاهده می‌کنید، ما نمونه قرارداد خدمات توری پلیسه را در اختیار شما قرار داده‌ایم. شما می‌توانید پیش از ثبت سفارش از نمونه قرارداد بازدید کرده و آن را مطالعه کنید. اطلاع کامل مشتری از کلیه موارد سفارش را ما حق ایشان می‌دانیم و تلاش خواهیم کرد بهترین سطح خدمات را به ایشان ارائه دهیم.

متریال مصرفی خدمات توری پلیسه

شما می‌توانید در بالای همین صفحه، متریال مصرفی در ارائه خدمات توری پلیسه واعظی وین را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که متریال مصرفی در کیفیت و ماندگاری توری بسیار با اهمیت است. لذا در این بخش می‌توانید پیش از سفارش از سطح کیفی کار اطمینان کافی را کسب کنید.

مشاوره خرید توری پلیسه

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از توری پلیسه، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

توری پلیسه
0/5 (0 نظر)