خدمات

خم

Divider Image

در نمای منحنی برای ایجاد دید سیال و وسعت دید بیشتر مجبور به استفاده از پنجره های خم (bend) در نما هستیم که با توجه به مترال مصرفی علاوه بر شیشه، پنجره و حتی بازشوها را باید با خم نما هماهنگ کرد که این کار کمی پیچیده و زمان بر و از نظر اقتصادی بسیار هزینه بالاتری دارد.

نمونه قرارداد خدمات پنجره

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

خم

خدمات خم

خدمات خم شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

خم چه مزایای دارد؟

  • ایجاد پوسته یکپارچه
  • زیبایی و هماهنگی
  • استفاده بیشتر از نما برای عبور نور

سفارش خم

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه خم

هزینه خم بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع متریال، بازشو و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

قرارداد خدمات خم

زمانی که شما یک پروژه خم را به واعظی وین می سپارید، همه چیز مطابق با یک برنامه ریزی کامل انجام می پذیرد. اما گاهی کارفرما الزام وجود یک قرارداد برای خدمات را امری مهم می داند. برای برطرف کردن این نیاز کارفرما، ما نمونه قرارداد خدمات خم را به صورت آنلاین در اختیار ایشان قرار داده‌ایم. لذا اگر نیازمند عقد قرارداد پیش از ثبت سفارش باشید، در همین صفحه می‌توانید نمونه قرارداد را مطالعه کرده و پس از ثبت قرارداد با واعظی وین با اطمینان پروژه خود را شروع کنید.

نمونه کار خدمات خم

مجموعه واعظی وین با اجرای پروژه‌های متعدد موفق توانسته است اطمینان خاطر و اعتماد کارفرمایان را جلب کند. شما می‌توانید حتی پیش از سفارش یا دریافت مشاوره از برخی از پروژه‌های انجام شده دیدن فرمایید. برای این منظور تنها کافی است تا به بخش نمونه کارهای خدمات خم مراجعه فرمایید.

مشاوره خرید خم

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از خم، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خم
0/5 (0 نظر)