خدمات

جام بالکنی

Divider Image

سیستم جام بالکنی متشکل از پنجره های ریلی شیشه ای بوده که قابلیت حرکت و جمع شدن بصورت آکاردئونی در یک یا هر دو سمت را دارا می باشند. از جام بالکنی برای پوشش بالکون و ممانعت از عبور باد و طوفان و پرندگان استفاده می شود و زیبایی خاصی به نمای ساختمان می بخشد.

نمونه قرارداد خدمات

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

جام بالکنی

خدمات جام بالکنی

خدمات جام بالکنی شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

جام بالکنی چه مزایای دارد؟

  • از عبور پرندگان و … جلوگیری می کند.
  • شستشوی و نظافت راحت تر
  • دوام بیشتر و عمر بالا
  • امکان دید وسیع در حالت جم جام بالکنی

سفارش جام بالکنی

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه جام بالکنی

هزینه جام بالکنی بر اساس عوامل مختلفی همچون ابعاد، رنگ، محل نصب، تعداد لت و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه قرارداد جام بالکنی

در واعظی وین همه خدمات با روندی حرفه‌ای دنبال می‌شود. تفاوتی ندارد شما کدام نوع خدمات را از ما بخواهید، در هر شرایطی بهترین نتیجه را برایتان رقم خواهیم زد. در قسمت نمونه قرارداد خدمات جام بالکنی می‌توانید از نمونه قراردادهای ما دیدن بفرمایید. در این نمونه کلیه روندها، مراحل و حقوق کارفرما و مجری با دقت و جزئیات ذکر شده است. این قرارداد به صورت یکسان برای تمامی مشتریان محترم تنظیم و در صورت خواست ایشان ثبت خواهد شد.

نمونه کار جام بالکنی

یکی از حقوق اصلی یک کارفرما مشاهده نمونه کار مجری پیش از سپردن یک پروژه به او است. ما نیز به این موضوع آگاهی کامل داشته و در کنار شما می‌ایستیم و به این حق احترام می‌گذاریم. برای مشاهده برخی از پروژه‌های انجام شده تنها کافی است تا به بخش نمونه کارهای جام بالکنی مراجعه کنید.

مشاوره خرید جام بالکنی

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از جام بالکنی، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

جام بالکنی
0/5 (0 نظر)