پارتیشن

کابین دوش

Divider Image

برای تقسیم‌بندی فضای حمام و امکان استفاده همزمان از دوش و سرویس بهداشتی استفاده از کابین دوش (shower cabin) بهترین انتخاب است.

نمونه قرارداد خدمات

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

کابین دوش

خدمات کابین دوش

خدمات کابین دوش شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

کابین دوش چه مزایای دارد؟

  • امکان استفاده همزمان از دوش و سرویس بهداشتی
  • ضد آب بودن کابین دوش
  • زیبایی محیط
  • عدم پاشش آب و تمیزی محیط
  • عدم وجود پروفیل پاخور و احتمال حادثه

سفارش کابین دوش

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه کابین دوش

هزینه کابین دوش بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع متریال، بازشو و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه قرارداد خدمات کابین دوش

یک پروژه هرچقدر بزرگ یا کوچک که باشد، شما در واعظی وین بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد. ما برای پروژه‌های کابین دوش نیز نمونه قرارداد تهیه کرده‌ایم. در صورتی که قصد دارید یک کابین دوش (دور دوشی) برای منزل خود داشته باشید، می‌توانید حتی پیش از ثبت سفارش نیز نمونه قرارداد کابین دوش را مطالعه کرده و از جزئیات این پروژه‌ها مطلع شوید.

مشاوره خرید کابین دوش

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از کابین دوش، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

کابین دوش
0/5 (0 نظر)