خدمات

پارتیشن

Divider Image

برای ایجاد فضایی خصوصی‌تر در یک مکان بزرگتر می‌توانیم از پارتیشن (partition) به‌عنوان تقسیم‌بندی فضا استفاده کنیم. حتی می‌توان با شیشه هوشمند یا پرده پشت شیشه‌ای از فضای خصوصی انتخابی لذت برد.

نمونه قرارداد خدمات

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

پارتیشن

خدمات پارتیشن

خدمات پارتیشن شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

انواع خدمات پارتیشن واعظی وین:

پارتیشن چه مزایای دارد؟

  • ایجاد فضای خصوصی
  • امکان در جمع بودن با حفظ حریم شخصی
  • استفاده بیشتر از نور با نساختن دیوار داخلی
  • صرفه جویی در مصرف انرژی

سفارش پارتیشن

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه پارتیشن

هزینه پارتیشن بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع آن، بازشو وغیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

قرارداد پارتیشن

مجموعه خدمات متنوع ما در بخش پارتیشن به کارفرمایان محترم ارائه می‌شود. در این پروژه‌ها و به تناسب نظر مشتری، ممکن است نیاز به عقد یک قرارداد باشد. به جهت تسریع روند و اطمینان مشتریان محترم، ما نمونه قرارداد خدمات پارتیشن را در بالای همین صفحه به صورت آنلاین در اختیار ایشان قرار داده‌ایم. اگر می‌خواهید بیشتر در خصوص جزئیات قراداد اطلاع داشته باشید، لطفا این نمونه قرارداد را مطالعه بفرمایید.

نمونه کار پارتیشن

در طی سال‌ها، کارفرمایان زیادی به واعظی وین اعتماد کرده‌اند. این اعتماد به سادگی به دست نیامده است و نیازمند تلاش ما برای ارائه بهترین خدمات به کارفرمایان بوده است. شما هم می‌توانید پیش از آنکه به جمع مشتریان ما بپیوندید، برخی از این پروژه‌های اجرا شده را مشاهده کنید. تنها کافی است تا به بخش نمونه کارهای خدمات پارتیشن مراجعه نمایید.

مشاوره پارتیشن

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پارتیشن، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پارتیشن
0/5 (0 نظر)