پارتیشن

پارتیشن

Divider Image

برای ایجاد فضایی خصوصی‌تر در یک مکان بزرگتر می‌توانیم از پارتیشن (partition) به‌عنوان تقسیم‌بندی فضا استفاده کنیم. حتی می‌توان با شیشه هوشمند یا پرده پشت شیشه‌ای از فضای خصوصی انتخابی لذت برد.

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

واعظی وین

خدمات پارتیشن

خدمات پارتیشن شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

پارتیشن چه مزایای دارد؟

  • ایجاد فضای خصوصی
  • امکان در جمع بودن با حفظ حریم شخصی
  • استفاده بیشتر از نور با نساختن دیوار داخلی
  • صرفه جویی در مصرف انرژی

سفارش پارتیشن

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه پارتیشن

هزینه پارتیشن بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع آن، بازشو وغیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

مشاوره پارتیشن

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پارتیشن، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

Show Image
0/5 (0 نظر)
واعظی وین از جدیدترین محصولات و قیمت‌ها مطلع شوید!
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها