نمای شیشه‌ای

اسپایدر

Divider Image

در سیستم اسپایدر به علت فاصله نسبتا زیاد شیشه با استراکچر اصلی و عدم هر گونه پروفیل افقی در سازه های این سیستم، امکان ایجاد میدان دید بسیار وسیع و بدون مانع را فراهم می آورد که به همین دلیل دارای کاربر اختصاصی جهت لابی ها ، سالن های بزرگ انتظار، دیواره های ویدها و راهروهای شیشه ای (فرودگاه ها ، مراکز بزرگ تجاری) و … است. تفاوت عمده نمای اسپایدر با سایر نماها در عدم اتصال و هرگونه تماس استراکچر نما با شیشه ها می‌باشد.

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

اسپایدر

خدمات اسپایدر

خدمات اسپایدر شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

 

انواع اسپایدر

  1. سازه فلزی
  2. سازه کابلی
  3. سازه شیشه‌ای

اسپایدر چه مزایای دارد؟

  • عایق کامل رطوبتی
  • امکان نصب شیشه ها با ابعاد بسیار بزرگ
  • سبکی ساختار و کاهش بار مرده ساختمان
  • سرعت بالای اجرا
  • زیبایی و جذابیت زیاد در شب و روز
  • مقرون به صرفه بودن
  • رفتار تنشی مناسب در برابر نیروی زلزله

سفارش اسپایدر

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه اسپایدر

هزینه نمای شیشه ای بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع متریال، بازشو و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

مشاوره خرید نمای شیشه‌ای اسپایدر

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از اسپایدر، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


فرم درخواست مشاوره


"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اسپایدر
0/5 (0 نظر)