درباره ما

Background Image

درباره ما

Divider Image

من امین واعظی از سال ۹۲ پس از فارغ التحصیلی در رشته مهندسی صنایع کار خود را در زمینه ساختمان با شرکت آتین صنعت آغاز نمودم.با توجه به علاقه مندی و دغدغه های شخصی همزمان در رشته MBA در گرایش بازاریابی ادامه تحصیل دادم.
پس از اتمام دانشگاه کار میدانی خود را آغاز و با رصد بازار و احساس نیاز کارفرماها به یک مشاور متخصص در هر زمینه ای، پس از طی کردن دوره های تخصصی و آموزشهای لازم و همکاری با شرکتهای مختلف گروه تولیدی واعظی وین را در صنعت نمای شیشه ای تاسیس نمودم.
امیدوارم و باور دارم می توانم در این راه هم کمکی باشم برای کارفرماهای عزیز و هم بتوانم از هدر رفت سرمایه ملی جلوگیری کنم.

تیم ما

تیم ما

Divider Image

ما باور داریم هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین نیروهای انسانی مجموعه ما گردد. به‌همین منظور پس از شناسایی خبره‌ترین افراد پس از تاسیس این گروه مانند یک خانواده کنار هم هستیم.

آقای مهندس حمیدرضا شاکرانه

فارغ التحصیل رشته مهندسی برق که پس از دانشگاه با تاسیس شرکت پایاپن و مدیریت کارخانه تولید محصولات کاملا استاندارد و با کیفیت را تضمین می نمایند.

خانم مهندس شهره رزم خواه

فارغ التحصیل رشته مهندسی معماری از سال ۹۰ با توجه به ظرافت‌های معماری، طراحی بهترین و متناسب‌ترین پنجره‌های پروژه را تضمین می‌نمایند.

خانم مهندس مریم غنی آبادی

فارغ التحصیل رشته حسابداری

5/5 (1 نظر)
واعظی وین از جدیدترین محصولات و قیمت‌ها مطلع شوید!
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها