پنجره

پنجره UPVC

Divider Image

پنجره یو پی وی سی (UPVC window) یکی از انواع پنجره که از مواد پتروشیمی ساخته شده است که به‌علت عایقی عالی و قیمت مناسب در ایران شناخته شده است. PVC از پلیمریزاسیون منومر وینیل کلراید تشکیل شده و شامل ۴۳٪ وینیل و ۵۷٪ کلر می‌باشد که ماده اولیه ساخت پروفیل درب و پنجره UPVC است.

نمونه قرارداد خدمات پنجرهضمانت نامه

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

خدمات پنجره UPVC

خدمات پنجره UPVC شامل طراحی، ساخت و نصب پنجره به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

انواع پنجره UPVC:

  1. سه چمبر
  2. پنج چمبر

پنجره UPVC چه مزایای دارد؟

  • عایق حرارتی
  • صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه مصرف برق
  • عایق صوتی
  • امکان استفاده از شیشه ای مختلف

سفارش پنجره UPVC

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مشتری مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه پنجره UPVC

هزینه پنجره upvc بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، رنگ، نوع بازشو، یراق آلات و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به مشتریان محترم اعلام می‌کنند.

نمونه کار خدمات پنجره UPVC

مجموعه واعظی وین پروژه‌های فراوانی برای خدمات پنجره UPVC اجرا کرده است. پیش از ثبت سفارش یا دریافت مشاوره می‌توانید با مراجعه به بخش نمونه کار خدمات پنجره UPVC برخی از این پروژه‌ها دیدن فرمایید.

قرارداد خدمات پنجره UPVC

مجموعه واعظی وین به مشتریان خود این امکان را می‌دهد که حتی پیش از سفارش با نمونه قرارداد این مجموعه آشنا شوند و با اطمینان خاطر اقدام به ثبت سفارش کنند. به همین منظور نمونه قرارداد پنجره UPVC در بالای همین صفحه در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید آن را مطالعه بفرمایید.

گارانتی پنجره UPVC

زمانی که از خدمات پنجره استفاده می‌کنید، داشتن ضمانت‌نامه تاثیر بسیار مهمی در اطلاع از کیفیت کار دارد. واعظی وین نیز به مشتریان خود گارانتی ارائه می‌دهد. این گارانتی به شما این اطمینان را می‌دهد که واعظی وین همیشه در کنارتان هست و بهترین پنجره UPVC را تهیه می‌کنید.

مشاوره خرید پنجره

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش از خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پنجره UPVC، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پنجره UPVC
0/5 (0 نظر)