فریم لس

Divider Image

برای داشتن نمایی کاملا شیشه ای و زیبایی منحصربفرد آن ما از نمای فریم لس استفاده می کنیم. از مزیتهای سیستم فریم لس ظرافت دید فریم بازشو ها از خارج ساختمان و همچنین امکان بهره گیری از بازشو مخفی می باشد.

نمونه قرارداد خدمات پنجره

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

فریم لس

خدمات فریم لس

خدمات فریم لس شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

انواع کرتین وال فریم لس:

  1. یو چنل
  2. یونی تایز

فریم لس چه مزایای دارد؟

  • عایق کامل رطوبتی، حرارتی و صوتی
  • سبکی ساختار و کاهش بار مرده ساختمان
  • سرعت بالای اجرا
  • بهینه سازی در انتقال نور ودمای محیط
  • کاهش مصرف انرژی
  • زیبایی و جذابیت زیاد در شب و روز
  • مقرون به صرفه بودن
  • رفتار تنشی مناسب در برابر نیروی زلزله

سفارش فریم لس

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه فریم لس

هزینه فریم لس بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع متریال، بازشو و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه قرارداد کرتین وال فریم لس

اگر از خدمات نمای شیشه‌ای واعظی وین دیدن کرده باشید، به خوبی می‌دانید که ما برای تمامی این خدمات نمونه قرارداد تنظیم کرده‌ایم. اگر شما هم قصد دارید تا از خدمات کرتین وال فریم لس مجموعه واعظی وین استفاده کنید و نیازمند یک قرارداد برای شروع پروژه هستید، خبری خوب برایتان داریم. نمونه قرارداد خدمات کرتین وال فریم لس را می‌توانید به صورت آنلاین هم اکنون در بالای همین صفحه مشاهده کنید.

مشاوره خرید فریم لس

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از فریم لس، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فریم لس
0/5 (0 نظر)