درپوش‌دار

Divider Image

در سیستم کرتین وال دور شیشه قاب آلومینیومی وجود ندارد و شیشه مستقیما بر روی لامل متصل می گردد و یک پروفیل نگهدارنده بر روی پایه لامل قرار میگیرد که شیشه را نگه می دارد و آب بند و هوابند می کند و این کپ بصورت نمایان و برجسته طراحی و دیده می شود.

نمونه قرارداد خدمات پنجره

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

درپوش‌دار

خدمات کرتین وال درپوش‌دار

خدمات کرتین وال درپوش دار شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

انواع درپوش دار:

  1. کپ دار
  2. نیم کپ

کرتین وال درپوش دار چه مزایای دارد؟

  • عایق کامل رطوبتی، صوتی و حرارتی
  • مناسب برای ساختمان های بلندتر از 10 متر
  • سبکی ساختار و کاهش بار مرده ساختمان
  • سرعت بالای اجرا
  • زیبایی و جذابیت زیاد در شب و روز
  • مقرون به صرفه بودن
  • رفتار تنشی مناسب در برابر نیروی زلزله

سفارش کرتین وال درپوش‌دار

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه کرتین وال درپوش دار

هزینه نمای شیشه ای بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع متریال، بازشو و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه کار کرتین وال درپوش‌دار

اگر می‌خواهید نمونه کارهای خدمات کرتین وال درپوش‌دار را پیش از ثبت سفارش مشاهده کنید، واعظی وین این امر را به سادگی محقق کرده است. تنها کافی است تا به بخش نمونه کار خدمات کرتین وال درپوش‌دار مراجعه کرده و برخی از پروژه‌های اجرا شده ما را مشاهده بفرمایید.

قرارداد کرتین وال درپوش دار

شما به عنوان کارفرما دارای برخی از حقوق هستید که هر مجری پروژه‌ای مسئول است این حقوق را به صورت کامل رعایت کند. یکی از این حقوق اطلاع کافی از یک قرارداد است. واعظی وین به خوبی این مهم را می‌داند و برای این منظور، نمونه قرارداد خدمات کرتین وال درپوش دار را به صورت آنلاین و همیشگی در اختیار کاربران خود قرار داده است. هم اکنون و حتی پیش از ثبت سفارش می‌توانید از این نمونه قرارداد دیدن فرمایید.

مشاوره خرید کرتین وال درپوش دار

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از کرتین وال درپوش دار، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درپوش‌دار
0/5 (0 نظر)