اسکای لایت

اسکای لایت

Divider Image

اسکای لایت، یا سقف شیشه‌ای (Skylight) پنجره یا سازه‌ای است که اجازه می‌دهد نور طبیعی از طریق سقف وارد اتاق شود. اسکای لایت‌ها بسته به نوع و هدف ساختمان ممکن است اشکال، اندازه‌ها و طرح‌های مختلفی داشته باشند.
مزایای نورگیر:

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید

واعظی وین

خدمات اسکای لایت

خدمات اسکای لایت شامل نصب، ساخت و طراحی سقف شیشه‌ای به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

انواع اسکای لایت:

۱- 

۲-

اسکای لایت چه مزایای دارد؟

  • بهبود روشنایی اتاق
  • صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه مصرف برق
  • افزایش تهویه و کیفیت هوای اتاق
  • ایجاد ارتباط بصری با محیط بیرون
  • افزودن ارزش زیبایی‌شناختی و معماری به اتاق

سفارش اسکای لایت

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه اسکای لایت

هزینه اسکای لایت بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محصل نصب و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

مشاوره خرید اسکای لایت

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید ار خرید در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از اسکای لایت، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

Show Image
0/5 (0 نظر)
واعظی وین از جدیدترین محصولات و قیمت‌ها مطلع شوید!
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها