خم

خم آلومینیوم

Divider Image

در گذشته امکان خم آلومینیوم برای تولید پنجره وجود نداشت ولی با هماهنگی های بیشتر بین تولید کننده پنجره و خط تولید پروفیل آلومینیوم امروزه امکان اجرای خم برای پنجره های آلومینیوم وجود دارد و گروه ما امکان اجرای انواع خم های آلومینیوم با کیفیت را دارد.

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

خم آلومینیوم

خدمات خم آلومینیوم

خدمات خم شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

خم آلومینیوم چه مزایای دارد؟

  • ایجاد پوسته یکپارچه
  • زیبایی و هماهنگی
  • استفاده بیشتر از سطح نما برای عبور نور

سفارش خم آلومینیوم

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه خم آلومینیوم

هزینه خم آلومینیوم بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع متریال، بازشو و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه کار خدمات خم آلومینیوم

برای بسیاری از کارفرماها مشاهده نمونه کار مجری امری بسیار مهم دانسته می‌شود. ما نیز به خوبی از دغدغه‌های شما آگاه هستیم. به همین منظور برخی از نمونه کارها را به صورت آنلاین در اختیارتان قرار داده‌ایم. برای مشاهده این پروژه‌ها تنها کافی است تا به صفحه نمونه کارهای خدمات خم آلومینیوم مراجعه کنید.

مشاوره خرید خم آلومینیوم

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از خم آلومینیوم، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خم آلومینیوم
0/5 (0 نظر)