پرده

پرده بین شیشه‌ای

Divider Image

برای ایجاد فضای خصوصی در زمان دلخواه و نیز عبور نور و عدم تاریکی می توان از انواع پرده (curtain) استفاده کرد. پرده بین شیشه ای بعلت قرار گرفتن در بین دوجدار شیشه لازم به نظافت نداشته و مناسب محیط های اداری یا آشپزخانه می باشد.

نمونه قرارداد خدمات

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

پرده بین شیشه ای

خدمات پرده بین شیشه‌ای

خدمات پرده بین شیشه ای شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

پرده بین شیشه‌ای چه مزایای دارد؟

  • با عبور نور از تاریک شدن محیط جلوگیری می کند.
  • در زمان دلخواه فضای خصوصی ایجاد می کند.
  • زیبایی محیط و هماهنگی با معماری داخلی
  • از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری می کند.
  • با بازشو حرکت کرده و مزاحمتی ایجاد نمی کند.
  • در شیشه های ثابت با انتخاب مدل کنترلی می توان از دید مستقیم جلوگیری کرد.

سفارش پرده بین شیشه‌ای

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه پرده بین شیشه‌ای

هزینه پرده بین شیشه ای بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع جم شو، رنگ و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه قرارداد خدمات پرده بین شیشه‌ای

واعظی وین تمامی خدمات خود را با بالاترین سطح کیفیت به مشتریان محترم ارائه می‌دهد. به منظور آسودگی خیال مشتریان، نمونه قرارداد خدمات پرده بین شیشه‌ای طراحی شده است. اگر می‌خواهید پروژه پرده بین شیشه‌ای خود را به ما بسپارید، می‌توانید از این نمونه قرارداد دیدن کرده و در زمان ثبت سفارش درخواست عقد قرارداد را اعلام بفرمایید که یک نسخه از قرارداد برای شما تهیه شود.

نمونه کار پرده بین شیشه‌ای

پرده بین شیشه‌ای کاربردهای فراوانی دارد. به همین دلیل است که ما پروژه‌های متعددی را در خصوص این خدمات از کارفرمایان مختلف دریافت می‌کنیم. شما می‌توانید با مراجعه به بخش نمونه کارهای پرده بین شیشه‌ای از برخی از پروژه‌های اجرا شده توسط متخصصین واعظی وین دیدن فرمایید.

مشاوره خرید پرده بین شیشه‌ای

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پرده بین شیشه ای، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پرده بین شیشه ای
0/5 (0 نظر)