نمای شیشه‌ای

کرتین وال

Divider Image

کرتین وال در زبان فارسی به معنای دیوار پرده ای می باشد. ترکیب دو کلمه دیوار بمعنای مانع سنگین و پرده بمعنای سبک واقعا تداعی کننده این نوع نما می باشد که در عین حال که مانند دیوار مقاومت بالا و استحکام کافی دارد اما همانند پرده سبک و زیباست. کرتین وال پوشش دهنده نمای بیرونی ساختمان می باشد که از کنار هم قرار گرفتن پروفیل های آلومینیوم و شیشه بشکل مشبک تشکیل می شود، نام دیگر آن سازه خود ایستا می باشد.

نمونه قرارداد خدمات پنجره

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

خدمات کرتین وال

خدمات کرتین وال شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

انواع کرتین وال:

  1. فریم لس
  2. درپوش دار

کرتین وال چه مزایای دارد؟

  • عایق کامل رطوبتی، حرارتی و صوتی
  • بهینه سازی در انتقال نور ودمای محیط
  • کاهش مصرف انرژی
  • سبکی ساختار و کاهش بار مرده ساختمان
  • سرعت بالای اجرا
  • زیبایی و جذابیت زیاد در شب و روز
  • مقرون به صرفه بودن
  • رفتار تنشی مناسب در برابر نیروی زلزله

سفارش کرتین وال

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه کرتین وال

هزینه کرتین وال بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، نوع متریال، بازشو و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

نمونه کار کرتین وال

اگر شما هم از جمله کارفرمایانی هستید که پیش از انجام پروژه تمایل دارند که نمونه‌کارهای مجری را مشاهده کنند، واعظی وین انتخاب درست شما است. ما برخی از نمونه کارهای خود را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان و کارفرمایان محترم قرار داده‌ایم. برای مشاهده تنها کافی است تا به بخش نمونه کارهای کرتین وال مراجعه کنید.

نمونه قرارداد کرتین وال

کرتین وال یکی از خدمات اصلی و با کیفیتی است که مجموعه واعظی وین در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. اما این خدمات همراه با یک قرارداد که باشند، می‌تواند خیال کارفرما را از هر جهت آسوده‌تر هم بکند. اگر نیازمند نمونه قرارداد کرتین وال هستید، می‌توانید از قرارداد واعظی وین دیدن فرمایید. ما این حق را برای مشتریان خود محترم می‌شماریم که بتوانند از یک قرارداد اطلاع کافی داشته باشند. برای همین منظور است که قراداد خدمات کرتین وال در مجموعه واعظی وین به صورت همیشگی در اختیار تمامی کاربران وب سایت قرار گرفته است. لازم به ذکر است برای خدمات کرتین وال فریم لس و درپوش دار، ما نمونه قرارداد جداگانه و کاملی را در نظر گرفته‌ایم که با مراجعه به صفحه این خدمات می‌توانید از آنها دیدن فرمایید.

مشاوره خرید کرتین وال

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از کرتین وال، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


فرم درخواست مشاوره

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

کرتین وال
0/5 (0 نظر)