نمونه کارها - نمونه کار خدمات کرتین وال کپ دار در پروژه خیابان آصف

نمونه کار خدمات کرتین وال کپ دار در پروژه خیابان آصف

توضیحات نمونه کار

در سال ۱۳۹۶ جناب آقای مهندس محمدی دستور ساخت نمای شیشه ای برای واحد خود را واقع در خیابان آصف به مجموع ما (واعظی وین) سپردند. با توجه به تاکید ایشان مبنی بر عدم لرزش به خصوص هنگام عبور ماشین‌های سنگین مانند کامیون در خیابان و عدم امکان دستک گیری ما می بایست یک دهنه به ارتفاع ۶ متر و عرض ۱۱ متر با تعبیه درب اتوماتیک در میان آن را اجرا می کردیم.

اجرای لامل (پروفیل عمودی در کرتین وال) به ارتفاع ۶ متر خود یکی از معظلات کار بود که با محاسبات برنامه لاجیکال ما احتیاج به ix بالای ۱۲۰۰ داشتیم که بزرگترین لامل شرکت آساش با عمق ۲۰ سانت تنها ix ۹۸۰ تامین می کرد که برای باقیمانده آن ما دو عدد قوطی ۵ در۵ به ضخامت ۴ میل را با پوشش عایق درون پروفیل به اصطلاح رینفورس کردیم. اکنون می توانید تصویر این نمونه کار ما برای پروژه کرتین وال کپ دار را مشاهده کنید.

نمونه کار خدمات کرتین وال کپ دار در پروژه خیابان آصف

سفارش و مشاوره خدمات کرتین وال

برای استفاده از خدمات کریتن وال کپ‌دار با کارشناسان ما تماس بگیرید. مجموعه واعظی وین مرکز تخصصی خدمات کرتین وال در سطح شهر تهران آماده خدمت رسانی به کلیه کارفرمایان محترم است. ما با تجربه و مهارت خود آماده اجرای خاص ترین و برترین پروژه های کرتین وال هستیم.

شما می توانید برای استفاده از این خدمات، یک مشاوره تخصصی و کاملا رایگان را از ما دریافت کنید. زمانی که شما با مرکز تخصصی خدمات کرتین وال تهران (واعظی وین) کار می کنید، همه چیز بر اساس جدیدترین استانداردها اجرا خواهد شد. قابل ذکر است که ما در به کارگیری انواع متریال بسیار سختگیرانه عمل می کنیم تا اطمینان داشته باشیم که بهترین کیفیت در اجرای پروژه کرتین وال وجود خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر همین الان گوشی تلفن را برداشته و با ما تماس بگیرید. ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

0/5 (0 نظر)

جزئیات نمونه کار

  • کاربر:

    آقای مهندس محمدی

  • مهارت ها:
  • موقعیت:

    خیابان آصف

با اطمینان می توان گفت که واعظی وین، حرفه ای ترین مرکز کرتین وال ایران است.

مهندس محمدی

اطلاعات بیشتر

مرکز تخصصی خدمات کرتین وال تهران (واعظی وین).