جام بالکنی

جام بالکنی

Divider Image

سیستم جام بالکنی متشکل از پنجره های ریلی شیشه ای بوده که قابلیت حرکت و جمع شدن بصورت آکاردئونی در یک یا هر دو سمت را دارا می باشند. از جام بالکنی برای پوشش بالکون و ممانعت از عبور باد و طوفان و پرندگان استفاده می شود و زیبایی خاصی به نمای ساختمان می بخشد.

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:

واعظی وین

خدمات جام بالکنی

خدمات جام بالکنی شامل کارشناسی، ساخت و نصب به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

جام بالکنی چه مزایای دارد؟

  • از عبور پرندگان و … جلوگیری می کند.
  • شستشوی و نظافت راحت تر
  • دوام بیشتر و عمر بالا
  • امکان دید وسیع در حالت جم جام بالکنی

سفارش جام بالکنی

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه جام بالکنی

هزینه جام بالکنی بر اساس عوامل مختلفی همچون ابعاد، رنگ، محل نصب، تعداد لت و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به شما اعلام می‌کنند.

مشاوره خرید جام بالکنی

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از جام بالکنی، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

Show Image
0/5 (0 نظر)
واعظی وین از جدیدترین محصولات و قیمت‌ها مطلع شوید!
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها