نمونه کارها - نمونه کار پنجره و رنگ UPVC

نمونه کار پنجره و رنگ UPVC

توضیحات نمونه کار

شرکت واعظی وین نماینده پروفیل ویستا بست با گرید +A می باشد که در اکثر قریب به اتفاق پروژه ها از این پروفیل استفاده می کند. در طول سالها با تست و مشاهده انواع پروفیل ها به این نتیجه رسیده که پروفیل ویستا بست بهترین و باصرفه ترین پروفیل موجود در ایران می باشد. لهاذا همیشه نیم نگاهی به بقیه پروفیل ها و تکنولوژی بکار رفته در آنها دارد که اگر پروفیلی و یا حتی یک نوع از سری های پروفیل های دیگر کاربردی تر و با عملکرد بهتر بود آنرا به کارفرما پیشنهاد بدهد.

در پروژه جناب کهن چون ما الزام به اجرای پروژه با طرح کشویی داشتیم و ابعاد کشویی برای پروفیل ویستا بست خیلی بزرگ بود ما بجای استفاده از آن از پروفیل W260 وین تک که سری کشویی تک ریل آن می باشد استفاده کردیم. با توجه به ضعف وین تک در برابر تابش نور آفتاب چون پروژه در شمال ایران اجرا می شد و پنجره از بیرون رنگ بود، این نوع از پروفیل کاربردی تر بود.

شایان ذکر است پروفیل سری ۶۰ ویستا بست برای یک پنجره کوچک در پشت سینک آشپزخانه یا نهایت برای استفاده در سرویس بهداشتی طراحی شده و اجرای آن توسط ما و همکاران در سایز بزرگ مشکلات خود را دارد و ما پیشنهاد نمی دهیم.

نمونه کار پنجره و رنگ UPVC

جهت استفاده از خدمات پنجره UPVC و رنگ به صفحه این خدمات مراجعه کرده و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

0/5 (0 نظر)

جزئیات نمونه کار

  • کاربر:

    کهن