نمونه کارها - نمونه کار تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVC در پونک

نمونه کار تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVC در پونک

توضیحات نمونه کار

برای منازل مسکونی در مناطق شهری استفاده حداکثری از نور محیط خیلی به متراژ خانه بستگی ندارد و همه خواهان استفاده از آن هستند. در قدیم به علت نقص درب و پنجره های آهنی و مد شدن شیشه های رفلکس، از پنجره و درب های آهنی با شیشه های رفلکس، زیاد استفاده می شد که علاوه بر کاهش نور ورودی با تغییر رنگ آن باعث حس ناخوشایند و ناملموس می شد. امروزه با درب و پنجره های upvc می توان با اطمینان خاطر از شیشه ای بزرگ دوجداره استفاده کرد که در کنار مزایای زیاد مثل حداکثر نور ورودی، امنیت با یراق آلات ضد سرقت و عایق صوت و حرارت بودن با شیشه های بزرگ بدون رنگ و شفاف با محیط خارج ارتباطی نزدیک تر برقرار کرد و از منظره و نور خورشید لذت برد.

نمونه کار تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVC در پونک

در پروژه تعویض پنجره جناب تشکری در پونک علاوه بر حذف همه مقسم های پنجره، هم شیشه خور درب را حداکثر کردیم و هم با سیستم بازشو رو به بیرون از فضای اتاق هم کاسته نشد و با شیشه ای شفاف، نور ورودی را حداکثر کردیم.

ما در انجام این پروژه تعویض پنجره از پروفیل های ویستا بست برای مشتری محترم استفاده کردیم. لازم به ذکر است شرکت ویستابست با طراحی پروفیل درب بیرون بازشو، امنیت درب را تضمین می کند. زیرا با استفاده از این پروفیل درب رو به بیرون باز می شود ولی شیشه و زهوار نگه دارنده شیشه از داخل نصب می شود و اگر کسی بیرون درب باشد نمی تواند با باز کردن زهوار و خارج نمودن شیشه از درب عبور کند ولی در مواردی دیده شده برای درب بیرون بازشو از پروفیل معمولی استفاده کردند و با نصب برعکس درب، آنرا بیرون بازشو کردن که این برای امنیت ساختمان مشکل ساز است.

نمونه کار تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVC در پونک

این ویژگی پروفیل های ویستا بست برای پنجره ها و درب های از بیرون بازشو بسیار مهم است. سایر پروفیل ها این قابلیت را ندارند و برخی افراد برای نصب از پروفیل هایی استفاده می کنند که زهواره و نگهدارنده نیز از بیرون نصب می شود. در چنین شرایطی سرقت از خارج به سادگی بازکردن زهواره با یک پیچ گوشتی اتفاق می افتد. تنها پروفیلی که این امکان را دارد که بتوان درب یا پنجره از بیرون بازشو با استفاده از آن ساخت که این مشکل را نداشته باشد و مخصوص چنین شرایطی ساخته شده باشد، پروفیل ویستابست است.

اگر شما هم می خواهید یک پروژه تعویض پنجره موفق داشته باشید، با ما در ارتباط باشید. برای اطلاعات بیشتر به بخش خدمات تعویض پنجره سایت مراجعه کنید.

0/5 (0 نظر)

جزئیات نمونه کار

توجه تکنیسین های واعظی وین به نکات ریز و امنیت بسیار برای من جالب بود.

تشکری

اطلاعات بیشتر

نمونه کار خدمات نمونه کار تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVC در پونک با پروفیل های بیرون بازشو ویستابست.