نمونه کارها - نمونه کار خدمات پنجره آلومینیوم ترمال بریک با خم آلومینیوم

نمونه کار خدمات پنجره آلومینیوم ترمال بریک با خم آلومینیوم

توضیحات نمونه کار

در بعضی طراحی ها به علت سلیقه طراح یا کارفرما و یا حتی هماهنگی و همخوانی با معماری محلی ما مجبور به استفاده از پنجره با انواع خم می باشیم. در پروژه های لاکچری ما از پنجره آلومینیوم ترمال برک استفاده می کنیم که برای خم آلومینیوم باید موارد زیادی را در نظر گرفت که پروفیل خم ما دارای چین خوردگی نباشد.

در پروژه جناب چینیان ما از پنجره های متعدد خم در ابعاد مختلف استفاده کردیم. برای خم پروفیل ما پروفیل خام بدون ایج را به کارگاه خم فرستادیم و بعد از خم در ساخت پنجره ها از آنها استفاده کردیم.

مرکز خدمات پنجره آلومینیومی تهران

برای استفاده از خدمات پنجره آلومینیوم ترمال برک و خم آلومینیوم تنها کافی است تا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. مجموعه واعظی وین، مرکز خدمات پنجره آلومینیومی در سطخ شهر تهران است. اگر می خواهید یک پروژه لوکس را اجرا کنید، نیازمند یک مجری توانمند در این زمینه هستید. در اینجا شما فقط یکی از صدها نمونه پروژه موفق واعظی وین را مشاهده کردید.

مرکز تخصصی پنجره آلومینیومی تهران یا همان واعظی وین، در ارائه خدمات با کیفیت شناخته شده است. بیشتر کارفرمایان واعظی وین را می توان مشتریان ثابت این مجموعه دانست که برای تمامی پروژه های خود با ما همکاری می کنند. دلیل این موضوع هم کیفیتی است که ما برای ارائه خدمات در نظر گرفته ایم. تنها کافی است تا شما یک پروژه پنجره آلومینیومی را به ما بسپارید تا اطمینان حاصل کنید که هر پروژه دیگری که داشته باشید، واعظی وین انتخاب اول و آخر شما خواهد بود.

پیش از ثبت سفارش فراموش نکنید که واعظی وین خدمات مشاوره رایگان به شما ارائه می دهد. همچنین می توانید نمونه کارهای متعدد پنجره آلومینیومی ما را نیز به صورت آنلاین مشاهده کنید. ما منتظر شنیدن صدای گرم شما در مرکز خدمات پنجره آلومینیوم تهران هستیم.

0/5 (0 نظر)

جزئیات نمونه کار

اطلاعات بیشتر

خدمات پنجره آلومینیومی در مرکز خدمات پنجره آلومینیوم تهران.