پنجره

تعویض پنجره

Divider Image

تعویض پنجره قدیمی (آهنی، آلومینیومی، چوبی) با پنجره دوجداره upvc  و آلومینیومی جدید:

هرگونه تغییر ساختار یا متریال مصرفی پنجرره را برای بهره بردن از مزایای پنجره جدید را تعویض پنجره می‌نامند که ممکن است دارای خرابی و ساخت مجدد دیوار اطراف آن یا بدون تخریب و صرفا با برداشتن پنجره قبلی صورت بگیرد.

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید

واعظی وین

مزایای تعویض پنجره می تواند یکی یا اکثر موارد ذیل باشد:

 1. عایق بیشتر دما
 2. عایق بیشتر صوت
 3. دلباز تر بودن و امکان استفاده از شیشه بزرگتر
 4. مصرف کمتر انرژی
 5. تهویه بیشتر و راحتی استفاده از بازشوها با تنوع یراق آلات
 6. مقاومت بیشتر برابر عوامل جوی (مانند نفوذ آب) و عمر بیشتر پنجره
 7. عدم نیاز به تعمیر سالانه و رنگ‌آمیزی مجدد
 8. زیبایی و تنوع در رنگ و سازگاری بیشتر با نما و دکوراسیون داخلی
 9. محافظت از رنگ لوازم منزل (مقابله با اشعه UV خورشید) و عمر بیشتر آنها در اثر نیاز نداشتن به شستشو زیاد
 10. امکان نصب پرده و توری‌های خاص و زیبا
 11. غیرقابل اشتعال و عدم انتقال آتش
 12. سهولت در نظافت
 13. افزایش امنیت و آرامش اعضای خانواده
 14. افزایش ارزش اقتصادی ملک

تعویض پنجره قدیمی به چه صورت انجام می‌گیرد؟

در تعویض پنجره قدیمی با دوجداره می توان هم از دوجداره upvc و هم از پروفیل آلومینیوم استفاده کرد ولی به علت هزینه بیشتر آلومینیوم و مدت زمان بیشتر برای تولید آن استفاده از پروفیل upvc بیشتر کاربرد دارد. البته اگر ابعاد خیلی بزرگ باشد و کارفرما دستور استفاده از یراق خاصی بدهد مجبور به استفاده از پروفیل آلومینیوم هستیم که این موارد با توجه به نظر کارشناس مربوطه مورد پیشنهاد قرار داده می‌شود.

در روز نصب همکاران ما پنجره‌های جدید را به محل منتقل می‌کنند و با توجه به آماده‌سازی محل نصب که شامل باز کردن پرده‌ها و خلوت کردن اطراف پنجره‌ها تا شعاع دو متر است که پیشنهاد ما انجام این کارها از شب قبل از نصب صورت بگیرد خیلی بهتر است شروع به جمع آوری پنجره‌های قدیمی می‌کنند.

ابتدا شیشه ها را جدا می‌کنند و با برداشتن اتصالات داخل پنجره تنها فریمی که داخل دیوار رفته باقی می‌ماند. برای پوشاندن آن نیز کارشناس پیشنهاد استفاده از پروفیل بازسازی (یا سش و یا مولیون و حتی استفاده از دورکوب) می‌دهد که هم نمای بهتری داشته باشد و هم عایق‌بندی کامل باشد.

بعد از جمع‌آوری پنجره‌های قدیمی همکاران ما اقدام به نصب پنجره‌های جدید می‌کنند که با پیچ به فریم قبلی یا ساب فریم محکم می‌گردد و برای عایق‌بندی و درزگیری از فوم و در نهایت از چسب سیلیکون استفاده می‌کنند.

در ادامه با قرار دادن شیشه‌ها و رگلاژ پنجره‌ها آنها را تحویل کارفرما داده و برگه تایید و رضایت را از کارفرمای محترم می‌گیرند.

برای تعویض پنجره قدیمی چیکار باید کرد؟

در ابتدا با اندازه‌گیری حدودی و تماس با ما یک نقشه اولیه از طرف کارشناس ما دریافت می‌کنید که با رویت آن اصلاحی لازم را در صورت لزوم اعلام می‌فرمایید. سپس با توجه به طرح و بازدید اولیه کارشناس و پیشنهادات اولیه پیش فاکتور نهایی صادر می‌گردد. بعد از توافق با همکاری کارفرما نصاب به محل مراجعه کرده و اقدام به اندازه‌گیری دقیق می‌کند و ابعاد را برای واحد تولید ما می‌فرستد. بعد از تولید با هماهنگی مجدد کارفرما برای نصب اقدام می‌گردد.

در انتها تضمین ده ساله پنجره ها تقدیم شما می‌گردد و از کارفرما خواسته می‌شود که شماره ما را به استفاده کننده پنجره‌ها داده شود که به هر علتی نیاز به تعمیر یا تعویض پنجره بود با خود شرکت تماس بگیرند.

Show Image
0/5 (0 نظر)