Previous slide
Next slide

تعویض پنجره قدیمی ( آهنی ، آلومینیومی، چوبی) با پنجره دوجداره upvc (آلومینیومی جدید)

هرگونه تغییر ساختار یا متریال مصرفی پنجره را برای بهره بردن از مزایای پنجره جدید را تعویض پنجره می نامند که ممکن است دارای خرابی و ساخت مجدد دیوار اطراف آن یا بدون تخریب و صرفا با برداشتن پنجره قبلی صورت بگیرد.

مزایای تعویض پنجره می تواند یکی یا اکثر موارد ذیل باشد:

تعویض پنجره قدیمی به چه صورت انجام می گیرد:

در تعویض پنجره قدیمی با دوجداره می توان هم از دوجداره upvc  و هم از پروفیل آلومینیوم استفاده کرد، ولی بعلت هزینه بیشتر آلومینیوم و مدت زمان بیشتر برای تولید آن استفاده از پروفیل upvc  بیشتر کاربرد دارد. البته اگر ابعاد خیلی بزرگ باشد و کارفرما دستور استفاده از یراق خاصی بدهد مجبور به استفاده از پروفیل آلومینیوم هستیم که این موارد با توجه به نظر کارشناس مربوطه مورد پیشنهاد قرار داده می شود.

در روز نصب همکاران ما پنجره های جدید را به محل منتقل می کنند و با توجه به آماده سازی محل نصب که شامل باز کردن پرده ها و خلوت کردن اطراف پنجره ها تا شعاع دو متر است (که پیشنهاد ما انجام این کارها از شب قبل از نصب صورت بگیرد خیلی بهتر است) شروع به جمع آوری پنجره های قدیمی می کنند.

ابتدا شیشه ها را جدا می کنند و با برداشتن اتصالات داخل پنجره تنها فریمی که داخل دیوار رفته باقی می ماند. برای پوشاندن آن نیز کارشناس پیشنهاد استفاده از پروفیل بازسازی (یا سش و یا مولیون و حتی استفاده از دورکوب) می دهد که هم نمای بهتری داشته باشد و هم عایق بندی کامل باشد.

بعد از جمع آوری پنجره های قدیمی همکاران ما اقدام به نصب پنجره های جدید می کنند که با پیچ به فریم قبلی یا ساب فریم محکم می گردد و برای عایق بندی و درز گیری از فوم  و در نهایت از چسب سیلیکون استفاده می کنند.

در ادامه با قرار دادن شیشه ها و رگلاژ پنجره ها آنها را تحویل کارفرما داده و برگه تایید و رضایت را از کارفرمای محترم می گیرند.

برای تعویض پنجره قدیمی چیکار باید کرد:

در ابتدا با اندازه گیری حدودی و تماس با ما یک نقشه اولیه از طرف کارشناس ما دریافت می کنید که با رویت آن، اصلاح لازم را در صورت لزوم اعلام می فرمایید. سپس با توجه به طرح و بازدید اولیه کارشناس و پیشنهادات اولیه پیش فاکتور نهایی صادر می گردد. بعد از توافق با همکاری کارفرما، نصاب به محل مراجعه کرده و اقدام به اندازه گیری دقیق می کند و ابعاد را برای واحد تولید ما می فرستد. بعد از تولید با هماهنگی مجدد کارفرما برای نصب اقدام می گردد.

در انتها تضمین ده ساله پنجره ها تقدیم شما می گردد و از کارفرما خواسته می شود که شماره ما را به استفاده کننده پنجره ها داده شود که به هر علتی نیاز به تعمیر یا تعویض پنجره بود با خود شرکت تماس بگیرند.

0/5 (0 نظر)