نمونه کارها - نمونه کار پنجره و رنگ UPVC

نمونه کار پنجره و رنگ UPVC

توضیحات نمونه کار

در طراحی نما گاهی برای هماهنگی بیشتر پنجره ها را به رنگی غیر از سفید طراحی می کنند و چون رنگ سفید در نمای داخل ساختمان به فضا وسعت بیشتری می دهد در پنجره های upvc ما این امکان را داریم که از دو رنگ مجزا برای نمای داخلی و خارجی آن استفاده کنیم که علاوه بر هماهنگی با نمای خارجی یک فضای داخلی دلبازتر داخلی برای ما ایجاد کند.

در پروژه جناب کاظم زاده به علت مشکی بودن نرده های نما، ما از رنگ مشکی برای نمای خارجی پنجره و از رنگ سفید خود پروفیل برای نمای داخلی آن استفاده کردیم.

برای استفاده از خدمات رنگ UPVC و پنجره UPVC تنها کافی است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نمونه کار پنجره و رنگ UPVC

مشاوره پنجره UPVC در واعظی وین

شما تنها یک پنجره upvc از واعظی وین دریافت نمی کنید! شاید شنیدن این جمله کمی عجیب باشد اما واقعیتی انکار ناپذیر است. افراد و مجموعه های فراوانی وجود دارند که پنجره upvc برای شما نصب می کنند. اما کیفیت میان آنها بسیار متفاوت است. تنها نام یک مجموعه نیست که می تواند کیفیت آن را به ما نشان دهد، بلکه همه چیز از یک مشاوره اولیه شروع می شود. زمانی می توان از کیفیت سخن گفت که با بررسی نیازهای و خواسته های ما باشد.

شما زمانی که با کارشناسان واعظی وین تماس می گیرید، ابتدا به دقت نیازهایتان بررسی می شود. ما می خواهیم بدانیم شما دقیقا به چه چیزی نیاز دارید و بر اساس آن بهترین راه کارها را معرفی خواهیم کرد. این موضوع سبب می شود تا ما نیز با خیالی آسوده کیفیت را برای شما ضمانت کنیم. وقتی می دانیم خواسته های مشتری محترم چیست، راهکاری متناسب با آن ارائه می کنیم و می دانیم این راهکار تمامی خواسته های ایشان را برطرف می کند.

برای شروع کاری بسیار ساده روبرو شما قرار دارد. پس از مشاهده نمونه کار پنجره upvc تنها کافی است تا گوشی تلفن خود را برداشته و با مشاورین ما تماس بگیرید.

0/5 (0 نظر)

جزئیات نمونه کار

بسیار عالی، بسیار حرفه ای.

کاظم زاده

اطلاعات بیشتر

خدمات پنجره upvc همراه با رنگ را از مجموعه واعظی وین دریافت کنید.