نمونه کارها - نمونه کار پنجره آلومینیوم ترمال در ویلا

نمونه کار پنجره آلومینیوم ترمال در ویلا

توضیحات نمونه کار

در پروژه های ویلایی داشتن ویو بدون مانع یکی از سلایق مشترک مالکان و طراحان می باشد ولی برای اینکار نباید از کاربرد های دیگر پنجره صرف نظر کرد. بعنوان مثال در پنجره بزرگ اگر از متریال upvc استفاده کنیم ممکنه لرزش آن غیر قابل اجتناب باشد و یا اگر از یراق کشویی استفاده کنیم نمی توان توقع عایق حرارت و آببندی بالا از آن داشت. حضور متخصص و شنیدن خواسته های مالک می تواند تاثیر زیادی در انتخاب متریال بهینه و حداکثر کارایی پنجره را به ارمغان آورد.

در پروژه ای دیگر از جناب صادقی بعلت طراحی نما با پنجره های بزرگ و کاربری بودن بعض از بازشوها و تاکید مالک بر حداکثر استفاده از شیشه، مجموعه واعظی وین پیشنهاد استفاده از شیشه های فیکس بزرگ با ساختار سکوریت و لمینت و برای بازشوها از یراق لیفت اند اسلاید داشت که با اجرای آن ما توانستیم حداکثر نور ورودی را به ساختمان داشته باشیم و در کنار آن از حداکثر راحتی و عایقی پنجره ها حتی در قسمت سونا و استخر استفاده کنیم.

در صوتی که شما هم می‌خواهید یک پنجره آلومینیومی ترمال داشته باشید، می توانید به سادگی با مشاورین ما تماس گرفته و از این خدمات استفاده کنید. جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره به بخش خدمات پنجره آلومینیوم ترمال مراجعه کنید.

0/5 (0 نظر)

جزئیات نمونه کار

  • کاربر:

    صادقی

  • موقعیت:

    شهریار