نمونه کارها - نمونه کار خدمات پنجره UPVC با خم شیشه و خم UPVC

نمونه کار خدمات پنجره UPVC با خم شیشه و خم UPVC

توضیحات نمونه کار

در پروژه های ساختمانی گه گاه به صلاح دید طراح و کارفرما از پنجره های دارای هم خم هلالی و هم خم ویترینی استفاده می کنند که در حین زیبایی کار ساخت و طراحی آن بسیار مشکل و پرهزینه می باشد.

در پروژه جناب محبوبی ما هم خم هلالی داشتیم که از برش شیشه و الگو بری آن استفاده کردیم ولی در قسمت پخی ساختمان ما خم ویترینی داشتیم که بنا به پیشنهاد ما به کارفرما فقط از شیشه خم استفاده کردیم و بازو ها را در دو طرف آن و بدون خم در نظر گرفتیم که علاوه بر کارایی و طول عمر بیشتر یراق آلات، هزینه کمتری نیز کارفرما پرداخت نمایند.

ما خدمات متنوعی در خصوص در و پنجره ها به مشتریان خود ارائه می دهیم. یکی از اصولی که در ارائه این خدمات در نظر می گیریم این است که هیچ چالشی نباید مانع از انجام پروژه استاندارد برای مشتری شود. به همین دلیل هم هست که ما قادر هستیم پروژه هایی را اجرا کنیم که کمتر متخصصی قادر به انجام آن است. در ارائه این خدمات هم همواره از بهترین مواد و مصالح ممکن استفاده می کنیم. این امر تضمین می کند که مشتری بهترین نتیجه را به دست خواهد آورد. پس اگر به دنبال یک مجموعه هستید که خدمات پنجره UPVC را به بهترین شکل ممکن به شما ارائه دهد، واعظی وین بهترین انتخاب خواهد بود.

اگر شما هم پروژه جدیدی در دست کار دارید، مجموعه واعظی وین در خدمتتان است. تنها کافی است تا به صفحه خدمات پنجره UPVC، خم شیشه و خم UPVC مراجعه کرده و از روش های اعلام شده با کارشناسان ما در ارتباط باشید. پس از تماس، شما یک مشاوره تخصصی و کامل را دریافت خواهید کرد تا بتوانید انتخابی آگاهانه داشته باشید. ما منتظر شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستیم. همچنین می توانید پیش از سفارش از سایر نمونه کارهای ما نیز دیدن کنید.

0/5 (0 نظر)

جزئیات نمونه کار

در دسترس بودن یک مجموعه تخصصی مثل واعظی برای دریافت خدمات بسیار لذت بخش است. این مجموعه حرفه ای و عالی است.

بهنام محبوبی

اطلاعات بیشتر

خدمات پنجره UPVC با خم شیشه و خم UPVC در مجموعه واعظی وین.