نمونه کارها - نمونه کار توری پلیسه در قیطریه

نمونه کار توری پلیسه در قیطریه

توضیحات نمونه کار

در این بخش می خواهیم نمونه کار توری پلیسه در قیطریه که توسط مجموعه واعظی وین اجرا شده است را بررسی کنیم. توجه به جزئیات و اهمیت دادن به زیبایی و هارمونی در کلیه امور، باعث تجربه زندگی زیباتر با همین امکانات موجود می باشد که در زمینه پنجره ها این کار را می توان با یک دست کردن همه متریال ها و کنار هم چیدن آنها به این امر رسید.

در اجرای توری جناب عباچی با توجه به اینکه پنجره های منزل ایشان از پروفیل دو رو لمینت طرح چوب استفاده شده بود، ما نیز با همین طرح لمینت توری پلیسه دبل فریم را اجرا کردیم که هم از دید ناظر بیرون توری با پنجره همخوانی داشت و با دقت زیاد می توانست تشخیص دهد که توری نصب شده و هم با قابلیت جدا شدن توری از ریل می توان برای این کار ضمانت دوساله را دریافت کرد.
قابل توجه است که طول عمر توری پلیسه بسیار بیش از زمانی است که در خصوص ضمانت آن وجود دارد. وقتی صحبت از گارانتی می شود، به این معنا است که هیچ گونه تغییری در مدت زمان گارانتی امکان رخ دادن ندارد و شما اطمینان خواهید داشت که مانند روز اول کیفیت حفظ شده است.

نمونه کار توری پلیسه در قیطریه

مجموعه واعظی وین صدها پروژه مختلف در سطح شهر تهران به اجرا در آورده است و شما هم می توانید یکی از مشتریان جدید و رضایتمند ما باشید.

خدمات توری پلیسه در تهران

شما می توانید سایر نمونه کارهای توری پلیسه مجموعه واعظی وین را به صورت آنلاین مشاهده کنید. هدف ما از نمایش نمونه کارها، اطمینان بخشی به مشتریان از توانایی های مجموعه است. شما هم می توانید مشتری جدید ما برای دریافت خدمات توری پلیسه باشید.

برای این منظور در اولین قدیم نیاز است به بخش خدمات توری پلیسه مراجعه کرده و اطلاعات تکمیلی همچون مشاوره، شرایط و روش های ثبت سفارش را دریافت کنید. همچنین می توانید همین الان گوشی تلفن را برداشته و با تماس با مرکز ما، مشاوره تلفنی دریافت کنید.

0/5 (0 نظر)

جزئیات نمونه کار

اطلاعات بیشتر

خدمات توری پلیسه را به صورت حرفه از از مجموعه واعظی وین دریافت کنید.