نمونه کارها - نمونه کار توری پلیسه در خیابان دولت

نمونه کار توری پلیسه در خیابان دولت

توضیحات نمونه کار

در این بخش می توانید نمونه کار توری پلیسه در خیابان دولت که توسط متخصصین واعظی وین اجرا شده است را مشاهده کنید. توری پلیسه معمولا در فصو گرم که بیشتر پنجره ها باز شده و منجر به ورود حشرات موذی به داخل ساختمان می شود مورد استفاده قرار می گیرد.

نمونه کار خدمات توری پلیسه در خیابان دولت

توجه به جزییات و آینده نگری در مورد کارکرد صحیح محصول ارایه شده یکی از نکات مورد توجه کارفرما در انتخاب شرکت مجری خدمات می باشد که بسیار حایز اهمیت است.

استفاده از توری برای جلوگیری از ورود حشرات و موجدات با ابعاد کوچک و حس اطمینان و آسودگی خاطر است. ولی مشاهده می شود از توری هایی استفاده می شود که کارکرد اصلی خود را نیز ندارند و فقط دکوری از توری هستند.

در توری پلیسه دبل فریم مجموعه واعظی وین از نوار مویی برای مسدود کردن عبور حشرات از مابین فریم توری و پنجره در هر چهار ضلع استفاده می شود و این نوار مویی ها با فشرده شدن هنگام نصب کاملا فضای بین توری و پنجره را مسدود می کنند.

نمونه کار توری پلیسه در خیابان دولت

در مواردی مشاهده شده از این نوار مویی در دو ضلع استفاده شده که این نوع توری نیز کاملا مسیر عبور حشرات را مسدود نمی کند.

در پروژه جناب حجازی ما از توری پلیسه دبل فریم با استفاده از نوار مویی در هر چهار ضلع استفاده کردیم.

سفارش خدمات توری پلیسه

اگر شما هم قصد دارید تا از ورود حشرات موذی به داخل ساختمان جلوگیری کنید و همزمان از هوای بیرون لذت ببرید، چاره کارتان استفاده از توری پلیسه است. برای اینکار نیازمند یک مجموعه حرفه ای هستید تا بتواند این خدمات را به بهترین شکل ارائه دهد. مجموعه واعظی وین آماده است تا در این خصوص در کنار شما باشد. برای اطلاعات بیشتر تنها کافی است تا به صفحه خدمات توری پلیسه مراجعه کنید. شما می توانید علاوه بر نمونه کار توری پلیسه در خیابان دولت که اکنون مشاهده کردید، سایر نمونه کارهای ما را نیز به صورت آنلاین ببینید.

0/5 (0 نظر)

جزئیات نمونه کار

  • کاربر:

    حجازی

  • مهارت ها:
  • موقعیت:

    خیابان دولت

پروژه با دقت بسیار بالا انجام شد و از واعظی وین بابت خدمات خوب سپاسگزارم.

حجازی

اطلاعات بیشتر

خدمات حرفه ای توری پلیسه را از واعظی وین دریافت کنید.