نمونه کارها - نمونه کار درب و پنجره upvc

نمونه کار درب و پنجره upvc

توضیحات نمونه کار

یکی از بزرگ ترین مزایای استفاده از درب و پنجره upvc عدم زنگ زدن آن می باشد که با توجه به مکان استفاده بسیار مناسب برای محیط های مرطوب مثل استخر و مناطقی پر باران مثل شمال کشور است. البته استفاده از قوطی گالوانیزه ضخیم تر و یراق آلات با کیفیت تر خیلی موثر است در کارکرد پنجره upvc در این محیط ها برای مدت طولانی.

در پروژه جناب آقای سید جلال (کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس) چون در طبقه هم کف ما استخر و سونا را داشتیم و در طبقات بالا سالن های ورزشی از درب و پنجره upvc با برند ویستا بست و یزاق آلات ترک درجه یک ورنه استفاده کردیم که در صورت استفاده از این مجموعه می توانید کیفیت کار را از نزدیک مشاهده بفرمایید.

ما در مجموع واعظی وین طیف گسترده ای از خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهیم. در زیر مجموعه خدمات پنجره، ما خدمات پنجره upvc را قرار داده ایم. در این خدمات مشتری می تواند پیش از ثبت سفارش ابتدا اطلاعات کاملی را دریافت کند. از نمونه قرارداد تا نمونه کار و دریافت مشاوره رایگان تلفنی یا حضوری در محل. پس اگر شما هم قصد دارید تا پنجره های مدرنی داشته باشید، ما آماده خدمت رسانی به شما هستیم. برای شروع تنها کافی است تا ابتدا به صفحه خدمات پنجره upvc مراجعه کنید. همچنین می توانید همین الان گوشی تلفن خود را برداشته و با کارشناسان ما در تماس باشید.

در ادامه برخی دیگر از تصاویر این پروژه را می توانید مشاهده کنید:

نمونه کار درب و پنجره upvc نمونه کار درب و پنجره upvc نمونه کار درب و پنجره upvc

0/5 (0 نظر)

جزئیات نمونه کار

  • کاربر:

    سید جلال حسینی (کاپیتان سابق پرسپولیس)

  • موقعیت:

    تهران