نمونه کارها - نمونه کار تعویض پنجره در فلامک

نمونه کار تعویض پنجره در فلامک

توضیحات نمونه کار

یکی از نکات مهمی که در شرکت واعظی وین همیشه مورد توجه و دقت بوده، اهمیت دادن به مشتری برای پولی که هزینه می کند و وقتی که می گذارد است. برای این امر ما بر آنیم تمام تلاش خود را بکنیم که بهترین باشیم و با استفاده از با کیفیت ترین مواد و خدمات در خدمت مردم عزیز کشورمان و سرمایه های ایران باشیم. اکنون نمونه کار تعویض پنجره در فلامک شمالی که توسط متخصصین مجموعه واعظی وین به اجرا در آمده است را مشاهده می کنید.

در هنگام تعویض پنجره توجه به وضع موجود و دلیل آن برای کارشناس مجموعه اهمیت ویژه ای دارد. یکی از دلایل تعویض پنجره امکان بهره بردن از عایق سرما و گرما این نوع از پنجره ها می باشد. وقتی که کارفرما اقدام به تعویض پنجره های اتاق خواب می کند دقت به این امر حائز اهمیت می شود.

در پروژه جناب خلیلی پور ما با پنجره های آهنی قدیمی با فریم بزرگ مواجه بودیم که حتی استفاده از پروفیل بازسازی، این فریم بزرگ را پوشش نمی داد که این علاوه بر عدم زیبایی بر عملکرد پنجره برای عایق سرما و گرما نیز تاثیر گذار بود.

راه حل شرکت استفاده از پروفیل جانبی دور کوب با روش جوش فارسی بر در کارخانه و سایز بری آن در کارخانه بود که علاوه بر زیبایی کار، با پوشش فریم آهنی، کار عایق بندی پنجره را نیز کامل می کرد.

نمونه کار تعویض پنجره در فلامک

نمونه کار تعویض پنجره در فلامک

نمونه کار تعویض پنجره در فلامک

خدمات تعویض پنجره واعظی وین

یکی از مراکز اصلی خدمات واعظی وین شهرک غرب تهران است. در نمونه کاری که مشاهده کردید، یک مورد از پروژه های اجرا شده ما در این منطقه است. البته شایسته ذکر است که خدمات تعویض پنجره واعظی وین تنها محدود به این منطقه نمی شود و شما می توانید در هر نقطه از تهران که هستید از این خدمات استفاده کنید. برای شروع و آشنایی بیشتر، به بخش خدمات تعویض پنجره مراجعه کنید. همچین می توانید سایر نمونه کارهای تعویض پنجره واعظی وین را نیز به صورت آنلاین مشاهده کنید.

0/5 (0 نظر)

جزئیات نمونه کار

اطلاعات بیشتر

خدمات تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVC در مرکز تخصصی واعظی وین.