نمونه کارها - نمونه کار تعویض پنجره در خیابان دولت

نمونه کار تعویض پنجره در خیابان دولت

توضیحات نمونه کار

در این بخش می توانید نمونه کار تعویض پنجره در خیابان دولت که توسط متخصصین واعظی وین انجام شده است را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

نمونه کار خدمات تعویض پنجره در خیابان دولت

واعظی وین مناطق مختلف شهر تهران را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است. خیابان دولت هم از این قاعده مستثنی نیست. ما تلاش کرده ایم در این منطقه طیف گسترده ای از خدمات خود را به مشتریان ارائه دهیم. در حال حاضر هم می توانید نمونه کار تعویض پنجره در خیابان دولت که توسط متخصصین ما اجرا شده است را مشاهده بفرمایید.

نمونه کار تعویض پنجره در خیابان دولت

پروفیل سری کشویی برای ساخت پنجره کوچک در محل هایی مانند پشت سینک و سرویس بهداشتی طراحی شده و از نظر کاربری حدود ۳۰ درصد عایق صوت و دما آن کمتر است و استفاده از آن برای ساخت درب های کشویی توصیه نمی شود.

استفاده از سری کشویی در اتاق خواب و پذیرایی علاوه بر اینکه آسایش مورد انتظار را برآورده نمی کند با نفوذ رطوبت باعث ایجاد کپک و احتمال بیماری تنفسی برای ساکنین را ایجاد می کند. برای این منظور توصیه ما استفاده از پروفیل لولایی و برای اینکه استفاده از بازشو راحت و عدم ایجاد مزاحمت برای پرده باشد می توان از یراق دوحالته استفاده کرد.

در پروژه جناب حجازی برای آشپزخانه از پروفیل کشویی و برای اتاق خوابها از پروفیل لولایی با یراق دوحالته استفاده کردیم.

خدمات تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره upvc

سفارش خدمات تعویض پنجره در واعظی وین

سفارش خدمات تعویض پنجره در واعظی وین همراه است با یک مشاوره و بازدید تخصصی و رایگان. پیش از شروع یک پروژه بسیار مهم است که کافرما از کلیه جزئیات آن مطلع شود. به همین دلیل است که نیاز به یک مشاوره دقیق و تخصصی بسیار مهم خواهد بود. ما این مشاوره را برای تمامی مشتریان محترم به صورت رایگان ارائه می دهیم. کافی است تا با ما تماس بگیرید. اگر می خواهید بیشتر با خدمات ما آشنا شوید، لطفا همین الان به بخش خدمات تعویض پنجره مراجعه کنید.

0/5 (0 نظر)

جزئیات نمونه کار

پروژه با دقت بسیار بالا انجام شد و از واعظی وین بابت خدمات خوب سپاسگزارم.

حجازی

اطلاعات بیشتر

خدمات تعویض پنجره قدیمی با دوجداره UPVC را از واعظی وین بخواهید.